reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
zawsze można szukać gdzieś w mieście obok. Zresztą do sprawdzenia czy pęcherzyk rośnie przed owulacją to nie musi być super polecany gin. Można się umówić do zwykłego przed owulacją, wtedy on poda rozmiar pęcherzyka, obliczyć mniej więcej owulację i 7 dni po oznaczyć progesteron i wtedy już jakiś obraz jest
Ja swego czasu chodziłam po prostu na USG. 100zł. Za każdym razem dokładne pomiary i opis, niekoniecznie trafiałam na tego samego gina, bo różni mieli dyżury. To nie było w prywatnym gabinecie, ale w czymś w rodzaju spółdzielni - prywatne gabinety, ale ceny niższe niż u pojedynczych lekarzy.
 
Na sam monitoring to można iść do jakiegokolwiek, który umie zrobić usg. Zakładam, że większość umie :p.
A nie jest tak że ciężko chodzić np na sam monitoring z NFZ do pierwszego lepszego lekarza?może i się mylę,,jeśli tak to możecie mnie poprawić...Ale temat był taki że dziewczyna napisała że nie ma kasy na monitoring..A z tego co ja się orientuję to z buta prywatnie zrobi...Ale na NFZ to już chyba nie takie proste,przyjęć i i powiedzieć chce monitoring owu i tyle...chyba łatwiej jest już na NFZ jak się chodzi stale do jednego gina...
 
reklama
A nie jest tak że ciężko chodzić np na sam monitoring z NFZ do pierwszego lepszego lekarza?może i się mylę,,jeśli tak to możecie mnie poprawić...Ale temat był taki że dziewczyna napisała że nie ma kasy na monitoring..A z tego co ja się orientuję to z buta prywatnie zrobi...Ale na NFZ to już chyba nie takie proste,przyjęć i i powiedzieć chce monitoring owu i tyle...chyba łatwiej jest już na NFZ jak się chodzi stale do jednego gina...
u mnie w mieście na wizytę do ginekologa czeka się około tydzień. Idziesz przed owu to lekarza, robi USG oraz daje zdjęcie z opisem ☺️
 
Do góry