reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Jeśli masz problem z analiza kresek,to kup sobie clearblue z testami. Nie szydzę, sama mam bo nie chce mi się wnikać czy to pik czy nie pik. Kupiłam, pokrywa się z monitoringiem wykonanym u gina. Przestaniesz analizować cienie kreski i ich wybarwienia. Monitor jasno ci powie, czy jest czy nie ma.
Potwierdzam. Używam w tym cyklu i jak pokazuje szczytowa płodność to wtedy na innych owulakach jest pik jak w mordę strzelił, bez cienia wątpliwości.
 
reklama
Jeśli masz problem z analiza kresek,to kup sobie clearblue z testami. Nie szydzę, sama mam bo nie chce mi się wnikać czy to pik czy nie pik. Kupiłam, pokrywa się z monitoringiem wykonanym u gina. Przestaniesz analizować cienie kreski i ich wybarwienia. Monitor jasno ci powie, czy jest czy nie ma.
Nom, właśnie ja też ich używam, nie ma tego problemu z interpretacją, jak jest pik pojawia się stała uśmiechnięta buźka. Fakt faktem, nie należą do najtańszych , niestety
 
Wszystkie bardzo się staramy
I problemy pokonamy
Stary plemnik wepchnie w dziurkę
I zapłodni Twą komórkę
Wszystkie bardzo w to wierzymy
I 2 kreski zobaczymy
Dokładnie . Ja miałam mocne parcie na to żeby zajść w ciąże od grudnia tamtego roku . W końcu po kilku miesiącach bez rezultatu odpuściłam i dałam sobie spokój . Przed wczoraj zrobiłam test po 2 dniach opóźnienia i wyszły te II krechy
 
Dokładnie . Ja miałam mocne parcie na to żeby zajść w ciąże od grudnia tamtego roku . W końcu po kilku miesiącach bez rezultatu odpuściłam i dałam sobie spokój . Przed wczoraj zrobiłam test po 2 dniach opóźnienia i wyszły te II krechy
Gratuluję.
Przypominam też że zdrowa para ma rok na zajście w ciążę. I jak wielokrotnie bylo tu mowione - to nie ma nic wspólnego z odpuszczeniem.
A z ciekawosci - jak u ciebie wygladalo "odpuszczenie"?
 
Dokładnie . Ja miałam mocne parcie na to żeby zajść w ciąże od grudnia tamtego roku . W końcu po kilku miesiącach bez rezultatu odpuściłam i dałam sobie spokój . Przed wczoraj zrobiłam test po 2 dniach opóźnienia i wyszły te II krechy
Od grudnia tamtego roku to 8 miesiacy starań. Tak wiec w regulaminowym czasie dla zdrowej pary. To, ze nie zachodzi się w ciąże w pierwszych cyklach absolutnie nie oznacza problemu i „blokady psychicznej”. W mojej opinii u Ciebie wszystko zadziałało jak należy i nie dopisywałabym tu teorii odpuszczania. Niemniej jednak gratulacje i powodzenia dalej ;)
 
Dokładnie . Ja miałam mocne parcie na to żeby zajść w ciąże od grudnia tamtego roku . W końcu po kilku miesiącach bez rezultatu odpuściłam i dałam sobie spokój . Przed wczoraj zrobiłam test po 2 dniach opóźnienia i wyszły te II krechy
Co to znaczy odpuściłam i dałaś sobie spokój ? Jak to wyglądało ?
 
reklama
A mąż daleko pojechał? To może na spontanie ruszaj do niego 🤣🤣
Chciałabym ale bez szans 300 km...poza tym mowilam, ze u mnie sierpień tryb wakacyjny, ostatni seks 1.08 a mozliwa owu wg kalendarzyków 5.08, 7.08 lub 13.08...takze nie liczę na nic, pije whisky opalam się i wakacjuje... na luzie, ale test zrobię, po powrocie do domu, tyle ich robilam ostatnio, ze ten 1 mnie nie zuuboży...🤪🤪🤪
 
Do góry