reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

I zaznaczyłam wtedy że nie chodzi mi o kobiety które mają coś stwierdzone,A o kobiety które nie mają żadnych zaburzeń, mężczyzna Oki...
A O dopuszczenie chodziło, że może warto odpuścić np testy przed @,wyliczanie dni plodnych itd ,a uprawiać sex regularnie i czekać z tego przyjemność nie patrząc w kalendarz że musi być dziś bo to te dni....tylko właśnie regularnie z przyjemnością
jedno nie wyklucza drugiego. Ja siłą rzeczy wiem kiedy mam płodne, bo wiem ile jestem po miesiączce i widzę śluz. Co nie zmienia faktu, ze zawsze upawiam seks z przyjemnością.
 
reklama
I zaznaczyłam wtedy że nie chodzi mi o kobiety które mają coś stwierdzone,A o kobiety które nie mają żadnych zaburzeń, mężczyzna Oki...
A O dopuszczenie chodziło, że może warto odpuścić np testy przed @,wyliczanie dni plodnych itd ,a uprawiać sex regularnie i czekać z tego przyjemność nie patrząc w kalendarz że musi być dziś bo to te dni....tylko właśnie regularnie z przyjemnością
ja tam zawsze mam przyjemność z seksu 😱
 
13 dzień cyklu...

Seks w poniedziałek z rana 👎👌👉🍑
Zarodek zagniezdza się w macicy, noe u wejscia szyjki, jak się zagniezdzi, szyjka sie zamyka, szyjke ginekolog też sprawdza 😁😂przepraszam za śmiech....
Nie no dziewczyny, wkladasz tampona i na podobną odległość a nawet krótszą wchodzi paluszek, przed badaniem myjesz łapki, paznokietek i robosz badanko, trwa to parę sekund, nie ma co demonizować zadnej czynności, która poszerza naszą wiedzę o nas samych. Oczywiście kazda działa wg instynktu i własnego doświadczenia i wyczucia 😁😊💪
To spokojnie już możesz iść na Monitoring.
Raczej jestem z tych, co nie lubią się zjedzie łudzić, woec myśle, ze z seksu w poniedziałek jak jeszcze nie ma owu a dziś czwartek są marne szanse 😞
 
Ale jak np wyjdzie test owu dodatni i chcesz potwierdzić na usg to chyba trzeba się wcześniej na wizytę umówić A nie tak z buta, nie wiem jak jest u was w miastach ,jak u was z ginami , ja mieszkam w małej wiosce ,do miasta muszę dojechać ok 15 km ,jest tam dużo lekarzy ale nie ma opcji że dziś dzwonię że chce przyjechać na monitoring,trzeba wcześniej się umawiać,nawet prywatnie
To się umów jak skończy ci się miesiączka, mniej więcej bedsiesz wiedziała w jakich okolicach będzie owulacja. Lekarz potwierdzi Ci ile mm ma pęcherzyk i kiedy jest największe prawdopodobieństwo jej wystąpienia. Ja też nie chodzę co miesiąc tego sprawdzać. Byłam w ubiegłym miesiącu bo chciałam potwierdzić czy mój monitor clearblue nie kłamie: No i nie kłamie. Pokrywa się z tym co mówił ginekolog. Także jak pisałam wcześniej można zainwestować w monitor 😬
 
reklama
A ja mam takie pytanie z innej beczki. Czy któraś z was ma też taki problem jak ja, mam strasznie suche ręce, ale tak serio mocno suche i nie wiem czy to może być jakaś alergia? 🤔 Często też mnie szczypia oczy. Miała ktoś tak? Jakieś rady? 😊
Skórę dłoni na pewno wysusza papier - kartki, dokumenty, które w ciągu dnia przekładasz, ręcznik papierowy. Ja w pracy kremuję ręce non stop, a alergia swoją drogą. Może za mało pijesz? To też może powodować wysuszenie śluzówki oczu i ogólnie skóry.
 
Do góry