reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
A ja mam takie pytanie z innej beczki. Czy któraś z was ma też taki problem jak ja, mam strasznie suche ręce, ale tak serio mocno suche i nie wiem czy to może być jakaś alergia? 🤔 Często też mnie szczypia oczy. Miała ktoś tak? Jakieś rady? 😊
 
A ja mam takie pytanie z innej beczki. Czy któraś z was ma też taki problem jak ja, mam strasznie suche ręce, ale tak serio mocno suche i nie wiem czy to może być jakaś alergia? 🤔 Często też mnie szczypia oczy. Miała ktoś tak? Jakieś rady? 😊
Proponuję pić olej lniany 😊 odkąd spożywam, mam o wiele lepsza skórę, chyba że to tylko placebo 🙈
 
Napisałam to co przeczytałam, też z kads jakieś informacje czerpiesz ,może sie dzielisz ta informacja z innymi.pojdziesz do gina to zapytaj czy bezpieczne jest to abyś sama paluchami grzebala po szyjce w 2 połowie cuklu, myślę że Ci powie że nie i nie tylko że względu na infekcje..
 
I zaznaczyłam wtedy że nie chodzi mi o kobiety które mają coś stwierdzone,A o kobiety które nie mają żadnych zaburzeń, mężczyzna Oki...
A O dopuszczenie chodziło, że może warto odpuścić np testy przed @,wyliczanie dni plodnych itd ,a uprawiać sex regularnie i czekać z tego przyjemność nie patrząc w kalendarz że musi być dziś bo to te dni....tylko właśnie regularnie z przyjemnością
 
reklama
I zaznaczyłam wtedy że nie chodzi mi o kobiety które mają coś stwierdzone,A o kobiety które nie mają żadnych zaburzeń, mężczyzna Oki...
A O dopuszczenie chodziło, że może warto odpuścić np testy przed @,wyliczanie dni plodnych itd ,a uprawiać sex regularnie i czekać z tego przyjemność nie patrząc w kalendarz że musi być dziś bo to te dni....tylko właśnie regularnie z przyjemnością
To chyba sama nie uwierzyłaś w te słowa, bo jak widać dużo testów owu robisz nawet z różnych firm 😄
Nie boisz się, że przez to nie zajdziesz?
 
Do góry