reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

U mnie się coś poprzestawiało i 10dpo pojawiło się brązowe plamienie (przy cyklach 35dniowych) więc raczej nic z tego cyklu nie będzie :/
Niekoniecznie 😊😊
Zobacz, to mój ciążowy cykl z córeczka i 9dc tez miałam plamienie, i owu 3 dni wczeniej. Zazwyczaj miałam 18-19 dc owulacje
 

Załączniki

  • FD81C1CD-0592-4312-B817-06BD6FE8C658.jpeg
    FD81C1CD-0592-4312-B817-06BD6FE8C658.jpeg
    163,5 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Dziewczyny, a czy negatywna Beta 9dpo przekreśla wszystko?
Uwazam, ze bete warto zbadać najwcześniej 12 dni po...potem niska beta, przyrosty tez w tych niskich wartosciach się mierzy i stresik... ja jesli jeszcze zobaczę 2 kreski, betę zbadam w dniu @ i 2 dni po, ustale wizyte w 6 tyg i zrobie bete przed wizytą. Ale czy dane mi będzie, nie wiem.
 
Niekoniecznie 😊😊
Zobacz, to mój ciążowy cykl z córeczka i 9dc tez miałam plamienie, i owu 3 dni wczeniej. Zazwyczaj miałam 18-19 dc owulacje
Chciałabym, żeby u mnie było podobnie, zobaczymy :) najdziwniejsze że plamienie pojawiło się podczas brania luteiny (2x 50 pod język) a lekarz powiedział że okres ma się pojawić po odstawieniu, ale wole się nie nastawiać
 
Co o tym myślicie?jedna próbka moczu A dwa inne testy uwulacyjne, ten na którym jest tylko 1 kreska od początku robienia taka była, nic pozatym,a ten na którym są 2 kreski zrobiła wczoraj i była delikatna ale była, dziś już jest mocna,temperaturę mierze od końca paskudnej ciotki której bardzo nie lubię,wręcz nienawidzę i nie rośnie,ciągle taka sama,w poprzednich cyklach mierzylam od objawów które zauważyłam owulacyjnych i była do miesiaczki 36,9 czasem ponad 37(wiem że mam tego nie brać pod uwagę, że tempke się mierzy cały cykl ,a nie od połowy, ale ja tak dla siebie sprawdzalam)..narazie nie czułam klucza jajnika jak to co miesiąc u mnie bywa, ale za to delikatne czasami pobolewanie podbrzusza gdzie wcześniej czegoś takiego nie zauważyłam, może i było ale nie zwracałam na to uwagi...zastanawiają mnie te testy ,nie wiem co o nich myśleć, ten z jedną kreska ma czułość 25 A ten z dwoma ponad 30 .jaja jak berety,tylko któremu wierzyć, jutro mają mi przyjść strumieniowe
 

Załączniki

  • 20220803_062713.jpg
    20220803_062713.jpg
    793 KB · Wyświetleń: 73
  • 20220803_062706.jpg
    20220803_062706.jpg
    802,5 KB · Wyświetleń: 73
Co o tym myślicie?jedna próbka moczu A dwa inne testy uwulacyjne, ten na którym jest tylko 1 kreska od początku robienia taka była, nic pozatym,a ten na którym są 2 kreski zrobiła wczoraj i była delikatna ale była, dziś już jest mocna,temperaturę mierze od końca paskudnej ciotki której bardzo nie lubię,wręcz nienawidzę i nie rośnie,ciągle taka sama,w poprzednich cyklach mierzylam od objawów które zauważyłam owulacyjnych i była do miesiaczki 36,9 czasem ponad 37(wiem że mam tego nie brać pod uwagę, że tempke się mierzy cały cykl ,a nie od połowy, ale ja tak dla siebie sprawdzalam)..narazie nie czułam klucza jajnika jak to co miesiąc u mnie bywa, ale za to delikatne czasami pobolewanie podbrzusza gdzie wcześniej czegoś takiego nie zauważyłam, może i było ale nie zwracałam na to uwagi...zastanawiają mnie te testy ,nie wiem co o nich myśleć, ten z jedną kreska ma czułość 25 A ten z dwoma ponad 30 .jaja jak berety,tylko któremu wierzyć, jutro mają mi przyjść strumieniowe
ciężko mi cokolwiek powiedzieć, bo ja robiłam tylko te z Domowego Laboratorium i u mnie taki test to nie był pozytyw (dodaję Ci zdjęcia moich testów przy piku). Co do temperatury, to normalne że po owulacji jest podwyższona, a przed jest niska 😉 Ta aplikacja do testów to premom (wrzucasz testy i wyłapuje Ci pik), jeśli mierzysz do tego temperaturę to ładnie powinnaś zobaczyć czy się pokrywają. Dla przykładu wykres temperatur z kwietnia - 20.04 miałam pik (jak widać na zdjęciu z premom) i potem ładny wzrost temperatury
 

Załączniki

  • IMG_1526.jpeg
    IMG_1526.jpeg
    71,5 KB · Wyświetleń: 70
  • IMG_1527.jpeg
    IMG_1527.jpeg
    73,5 KB · Wyświetleń: 89
  • IMG_1528.jpeg
    IMG_1528.jpeg
    48,9 KB · Wyświetleń: 65
ciężko mi cokolwiek powiedzieć, bo ja robiłam tylko te z Domowego Laboratorium i u mnie taki test to nie był pozytyw (dodaję Ci zdjęcia moich testów przy piku). Co do temperatury, to normalne że po owulacji jest podwyższona, a przed jest niska 😉 Ta aplikacja do testów to premom (wrzucasz testy i wyłapuje Ci pik), jeśli mierzysz do tego temperaturę to ładnie powinnaś zobaczyć czy się pokrywają. Dla przykładu wykres temperatur z kwietnia - 20.04 miałam pik (jak widać na zdjęciu z premom) i potem ładny wzrost temperatury
Zrobię test wieczorem i zobaczę co wyjdzie 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry