reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
No i dużo rzeczy ma wpływ ba temperaturę ale ja słyszałam od jednego lekarza, że przed owu temperatura spada i wtedy można zobaczyć 🙂
niby tak, ale taki spadek może tez wystąpić kilka razy w cyklu, dopiero po kilku późniejszych temperaturach widzisz, że to było to 😂 Na tym mam np. dwa spadki i dopiero w późniejszych temperaturach widać, że to ten drugi jest prawilny 😂 Ale ja mam książkowe temperatury, a widziałam wykresy gdzie skoki i spadki są minimalne, bo niektóre kobiety tak mają i były z tego ciąże 😝
Niczemu nie można wierzyć na 100% 😂
 

Załączniki

  • IMG_1532.jpeg
    IMG_1532.jpeg
    46 KB · Wyświetleń: 31
Paradoksalnie, moją najszybszą i najwyższą bete miałam przy najbardziej chorej ciąży - zaśniadzie i trochę nie rozumiem tego pędu by w 8-9 dniu beta była już dodatnia
Dla mnie ona może być dodatnia nawrt w 13dpo dopiero, oby była. W poprzednich ciążach miałam na thm etapie już dodatnia i dlatego założyłam, ze już po ptakach
 
@Wezu i teraz mój najlepszy przykład z cyklu po pierwszym biochemie jak mnie wszyscy chcieli oszukać 😂 Fota piku z 12dc (23 grudnia), na drugi dzień spadek temperatury, to myśle owu! Następnego dnia jeszcze większy spadek i myśle, że teraz to już napewno owu! Potem znowu spadki myśle wtf? I Owulacja była dopiero 20dc 😂🤣
 

Załączniki

  • IMG_1533.jpeg
    IMG_1533.jpeg
    70,8 KB · Wyświetleń: 38
  • IMG_1534.jpeg
    IMG_1534.jpeg
    51,8 KB · Wyświetleń: 38
Wiecie o czym jeszcze myślę w kontekście potencjalnej ciąży... o mojej wadze :D Mam 5 kg nadwagi, ostatnio informowałam gina o swojej wadze, tzn. pytałam i odpowiedziałam. Wtedy sobie odjęłam 3 kg, ale od tego czasu tyle właśnie schudłam :D w każdym razie... nie skomentował tego w ogóle. Myślałam, że mi powie, że trzeba by było zrzucić te kilka kg, ale nic z tych rzeczy. Staram się, żeby wagę doprowadzić do porządku, bo wiem, że to też istotne... no ale jest jak jest :) A jak u Was w tej kwestii?
 
Wiecie o czym jeszcze myślę w kontekście potencjalnej ciąży... o mojej wadze :D Mam 5 kg nadwagi, ostatnio informowałam gina o swojej wadze, tzn. pytałam i odpowiedziałam. Wtedy sobie odjęłam 3 kg, ale od tego czasu tyle właśnie schudłam :D w każdym razie... nie skomentował tego w ogóle. Myślałam, że mi powie, że trzeba by było zrzucić te kilka kg, ale nic z tych rzeczy. Staram się, żeby wagę doprowadzić do porządku, bo wiem, że to też istotne... no ale jest jak jest :) A jak u Was w tej kwestii?
Ja mam akurat cale zycie niedowagę..
Ale z tego co slyszlam i nadwaga i niedowaga moga powodować problemy. Ale myślę osobiscie ze tu chodzi o jakieś duze odchylenia od normy, a nie 5kg. Mam kolezanki trochę na plusie i zaszły w ciaze bez problemów. Mam też takie które są w normie i nie zaszły- troche loteria ;)
 
@Wezu i teraz mój najlepszy przykład z cyklu po pierwszym biochemie jak mnie wszyscy chcieli oszukać 😂 Fota piku z 12dc (23 grudnia), na drugi dzień spadek temperatury, to myśle owu! Następnego dnia jeszcze większy spadek i myśle, że teraz to już napewno owu! Potem znowu spadki myśle wtf? I Owulacja była dopiero 20dc 😂🤣
Wow 😂 No właśnie dlatego z tą temperatura też jest różnie można się pogubić 😂 ja nie mierzę i zastanawiałam się czy zacząć ale sama nie wiem
 
Ja mam akurat cale zycie niedowagę..
Ale z tego co slyszlam i nadwaga i niedowaga moga powodować problemy. Ale myślę osobiscie ze tu chodzi o jakieś duze odchylenia od normy, a nie 5kg. Mam kolezanki trochę na plusie i zaszły w ciaze bez problemów. Mam też takie które są w normie i nie zaszły- troche loteria ;)
Tak, to wszystko to loteria. Nasz 1 dc - maszyna losująca jest pusta, zwalniamy komory….

I czekamy co nasze jajniki nam za piłkę wylosują czy będzie to szczęśliwy traf czy nie 😂
 
Ja mam akurat cale zycie niedowagę..
Ale z tego co slyszlam i nadwaga i niedowaga moga powodować problemy. Ale myślę osobiscie ze tu chodzi o jakieś duze odchylenia od normy, a nie 5kg. Mam kolezanki trochę na plusie i zaszły w ciaze bez problemów. Mam też takie które są w normie i nie zaszły- troche loteria ;)
ja przy mojej dwójce dzieciaków przed ciążą ważyłam 45kg na 165cm wzrostu (cały czas stałam przy tej wadze, tylko w ciąży tyłam). Po 30-tce weszłam na nowy level z wagą, bo mi się przytyło i aktualnie ważę 57kg (wczoraj dokładnie 57,2 ale waga zmienia mi się tez w zależności od fazy cyklu, bo przy owu potrafię mieć 56, a przed okresem i w trakcie nawet 58 😂) i wg BMI jest w normie. Uważam tak samo jak @AScarlett, że utrudniać mogą raczej tylko duże odchylenia
 
reklama
ja przy mojej dwójce dzieciaków przed ciążą ważyłam 45kg na 165cm wzrostu (cały czas stałam przy tej wadze, tylko w ciąży tyłam). Po 30-tce weszłam na nowy level z wagą, bo mi się przytyło i aktualnie ważę 57kg (wczoraj dokładnie 57,2 ale waga zmienia mi się tez w zależności od fazy cyklu, bo przy owu potrafię mieć 56, a przed okresem i w trakcie nawet 58 😂) i wg BMI jest w normie. Uważam tak samo jak @AScarlett, że utrudniać mogą raczej tylko duże odchylenia
To 30 chyba jest jakaś magiczna granica... ja tez do 30 nie przekroczyłam 50kg, potem poszlo więcej. Aktualnie ok 55-56 mam..tylko ze ja mam 174 wzrostu 😅
 
Do góry