reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

No ja mam stymulację od 3dc, ale bez przesady xD
Normanie owulacje to ja mam koło 15dc, a tu się taka akcja od*ierdala. Muszę USG w tym trzecim świecie ogarnąć, będę gadać z lekarzem przez google translator xD

Może potem będę mogła pisać, że zaszłam w ciąże w trakcie okresu? :D
miałam raz taki cykl, że w 7 dniu cyklu miałam owu, potwierdzoną u lekarza
 
reklama
A teraz jeszcze te testy owu z którymi mam do czynienia 1 raz,każdy wychodzi inaczej, już jestem głupia z tego wszystkiego,a śluz 🤷‍♀️ sama woda także też mi to nic nie mowi
 
A teraz jeszcze te testy owu z którymi mam do czynienia 1 raz,każdy wychodzi inaczej, już jestem głupia z tego wszystkiego,a śluz 🤷‍♀️ sama woda także też mi to nic nie mowi
właśnie Ci powiem, że ja też kiedyś robiłam tetsy owu i w zależności od firmy wychodziły inaczej więc rzuciłam to. Nic mi nie mówiło... chyba już lepiej mierzyć tą temperaturę.
Chyba są po prostu laski u których to się sprawdza i pokrywa, a u innych nie.
Pewnie najlepszym wyjściem by byo robić równolegle z monitoringiem, zebym zobaczyć jak u Ciebie jest.
 
właśnie Ci powiem, że ja też kiedyś robiłam tetsy owu i w zależności od firmy wychodziły inaczej więc rzuciłam to. Nic mi nie mówiło... chyba już lepiej mierzyć tą temperaturę.
Chyba są po prostu laski u których to się sprawdza i pokrywa, a u innych nie.
Pewnie najlepszym wyjściem by byo robić równolegle z monitoringiem, zebym zobaczyć jak u Ciebie jest.
tak, tylko, że temperatura niekoniecznie pokaże Ci zbliżającą się owu, będzie skok dopiero po Niej więc wtedy już po ptokach 😂
 
Uwazam, ze bete warto zbadać najwcześniej 12 dni po...potem niska beta, przyrosty tez w tych niskich wartosciach się mierzy i stresik... ja jesli jeszcze zobaczę 2 kreski, betę zbadam w dniu @ i 2 dni po, ustale wizyte w 6 tyg i zrobie bete przed wizytą. Ale czy dane mi będzie, nie wiem.
Paradoksalnie, moją najszybszą i najwyższą bete miałam przy najbardziej chorej ciąży - zaśniadzie i trochę nie rozumiem tego pędu by w 8-9 dniu beta była już dodatnia
 
reklama
tak, tylko, że temperatura niekoniecznie pokaże Ci zbliżającą się owu, będzie skok dopiero po Niej więc wtedy już po ptokach 😂
No i dużo rzeczy ma wpływ ba temperaturę ale ja słyszałam od jednego lekarza, że przed owu temperatura spada i wtedy można zobaczyć 🙂
 
Do góry