reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Wow 😂 No właśnie dlatego z tą temperatura też jest różnie można się pogubić 😂 ja nie mierzę i zastanawiałam się czy zacząć ale sama nie wiem
mi ona pomagała przez kilka cykli ogarnąć z testami owu, monitoringiem i teraz nie potrzebuję już robić testów owulacyjnych. Temperaturę już też mierzę tylko do kilku dni po owu, żeby sobie ją potwierdzić i tyle. No przy biochemach była przydatna w w cyklu po, żeby wiedzieć kiedy owu i kiedy spodziewać się okresu 😂
 
reklama
@AScarlett @pluto_nova ok, to trochę się uspokoiłam :) To, że lekarz też nic nie mówił o konieczności redukcji wagi też o czymś świadczy. A uprzedzałam go, że za pół roku chcemy próbować starać się o dzidziusia.
Dziś 9dpo i podobnie jak wczoraj czuję skurcze w podbrzuszu i piersi stały się takie pełne.... a piersi to ja mam małe, trochę stargane odchudzaniem. A dziś rano jakby mi ktoś je czymś ładnie wypełnił :)
 
12 dzień cyklu... plemnik z rana poniedziałku i pik coraz blizej🤣🤣🤣 glupek ze mnie
 

Załączniki

  • 20220803_101543.jpg
    20220803_101543.jpg
    383,4 KB · Wyświetleń: 57
Ja się bałam że od soboty mam ten duphaston i że blokuje owulke,ale może się wstrzele do soboty,jajniczek też już zaczynam odczuwać,może nie aż tak jak w poprzednich ale coś tam czuć...
 
Jeszcze może uda mi się prywatnie do soboty ogarnąć gina,bo tamten to była porażka i sprawdzić czy coś tam rośnie
 
Wychodzi na to, że 6 lub 7 dc to będzie owulacja i niech będzie choćby skały srały❤

Nie 😝 @pluto_nova miała rację, wczoraj o 20.30 test był mega jasny, dziś rano znowu jest taki ciemny jak ten wczorajszy, ale nadal apka pokazuje, że to nie pik ;) mi się ani okres, ani stymulacja nie skończyła ;)
Temperatura też zdecydowanie nie pokazuje, że jestem już po owu

Z resztą jakbym miała teraz owulacje to i tak dupa bo skoro mam okres to pewnie edno cienkie jak papier, ostatnio w 10dc miałam 7/8mm i jeden pęcherzyk 16mm więc dobrze czuję, że u mnie tak wczesna owulacja jest bez szans 😉
 
Co o tym myślicie?jedna próbka moczu A dwa inne testy uwulacyjne, ten na którym jest tylko 1 kreska od początku robienia taka była, nic pozatym,a ten na którym są 2 kreski zrobiła wczoraj i była delikatna ale była, dziś już jest mocna,temperaturę mierze od końca paskudnej ciotki której bardzo nie lubię,wręcz nienawidzę i nie rośnie,ciągle taka sama,w poprzednich cyklach mierzylam od objawów które zauważyłam owulacyjnych i była do miesiaczki 36,9 czasem ponad 37(wiem że mam tego nie brać pod uwagę, że tempke się mierzy cały cykl ,a nie od połowy, ale ja tak dla siebie sprawdzalam)..narazie nie czułam klucza jajnika jak to co miesiąc u mnie bywa, ale za to delikatne czasami pobolewanie podbrzusza gdzie wcześniej czegoś takiego nie zauważyłam, może i było ale nie zwracałam na to uwagi...zastanawiają mnie te testy ,nie wiem co o nich myśleć, ten z jedną kreska ma czułość 25 A ten z dwoma ponad 30 .jaja jak berety,tylko któremu wierzyć, jutro mają mi przyjść strumieniowe

To jeszcze tu szybciutko. Co do temperatury to powinnaś mieć termometr z dwoma miejscami po przecinku bo 36,90 a 36,99 to już jest różnica. Do tego nie wiem czy mierzysz poprawnie bo trzeba w kontakcie ze śluzówką i jeżeli to usta to też trzeba zawsze tak samo ułożyć termometr, buzia musi być zamknięta min 15 minut wcześniej, oczywiście mierzymy zawsze o tej samej porze (u mnie nawet 15 min robi różnicę) przed wstaniem z łóżka. Ja osobiście mierzę teraz w pochwie i uważam, że lepiej bo jednak z tą buzią to nie zawsze jest tak idealnie.

Co do testów nie możesz moim zdaniem porównywać różnych bo one mogą mieć inną czułość (tak samo jak testy ciążowe, sprawdź w ulotkach). A nawet jak mają tę samą to mogą po prostu być inaczej zbudowane i też się będzie inaczej papierek wybarwiał. Te z domowego już widzę, że się mocno wybarwiają, ale dla mnie okej. Ja też wrzucam w apkę plus temperatura i zobaczymy. Ale u mnie tak jak pisałam to dlatego, że muszę w odpowiednim momencie wziąć lek, a nie wiem czy ogarnę USG
 
reklama
Do góry