reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
Kobitki co myślicie o testach testeo z allegro? Używałam testów owulacyjnych, nie wiem czy mogę im ufać .. we wrześniu wracam do lekarza na monitoringi 🍀 i czy miała któraś z was testy ciążowe z testeo? Są wiarygodne według Was?
 
Kobitki co myślicie o testach testeo z allegro? Używałam testów owulacyjnych, nie wiem czy mogę im ufać .. we wrześniu wracam do lekarza na monitoringi 🍀 i czy miała któraś z was testy ciążowe z testeo? Są wiarygodne według Was?
Mój pierwszy pozytywny test był z testeo 😄 na shoppie chyba 1,99 albo 2,99 kosztował. Nie zawiódł mnie ale jak ogólnie to nie wiem
 
Kobitki co myślicie o testach testeo z allegro? Używałam testów owulacyjnych, nie wiem czy mogę im ufać .. we wrześniu wracam do lekarza na monitoringi 🍀 i czy miała któraś z was testy ciążowe z testeo? Są wiarygodne według Was?
ja miałam je i nie pokazywały mi kresek fałszywych, ale wiem, ze wielu dziewczynom się nie sprawdziły
 
Wiesz, nie będę Ci robić rad życia na forum, ale jeśli poświęcasz swój komfort dla kogoś innego to wcześniej czy później to wyjdzie i może wpłynąć na związek. Albo sama będziesz sfrustrowana, albo za każdym razem jak nie wyniesie śmieci wykrzyczysz mu „a dodatkowo mam dość Twojej matki”.
Wiadomo, to jest Twoje życie i życzę Ci osobiście wszystkiego co najlepsze. Pamiętaj tylko, ze zdrowy związek to nie są poświęcenia, a kompromisy. A te słowa mają inne znaczenia :)
Ehhh. On wie że mam dość jego matki...choć odkąd mamy podział domu i wlasna kuchnie to jest w miare spokoj.czasem tylko wtrącić 5 groszy do naszych metod wychowania córki..
 
Kobitki co myślicie o testach testeo z allegro? Używałam testów owulacyjnych, nie wiem czy mogę im ufać .. we wrześniu wracam do lekarza na monitoringi 🍀 i czy miała któraś z was testy ciążowe z testeo? Są wiarygodne według Was?
Mi pokazywały fałszywce, albo żadnej na pocztątku a potem nagle dwie.. ja nie polecam ich w ogóle
 
reklama
Do góry