reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
A takie pytanie z innej beczki...pamiętam w tym miesiącu któraś zaszła w ciążę,nie pamiętam która,lekarz podejrzewał pozamaciczna, pamiętam też że beta była wysoka A na kolejnym badaniu spadła...jak się skończyła ta historia?
 
Ale mamy wyniki nasienia partnera i aglutynacja ++ , wynik nieprawidłowy, ktoś miał z tym doczynienia? Wizyta dopiero po okresie więc będę szukać w google jakiś odpowiedzi...
 
No dobra mam termometr.... i jak gleboko go wsadzić? Hee glupie ale ja z opisu nadal nie pojmuje, głęboko, czyli...???😁😁😁
Też w sumie zamówiłam termometr, jakoś z tymi testami, no tak nie bardzo, a tak będę mogła obserwować sobie cały cykl i tak w każdym :p Tamten anulowałam zakup, z tymi testami owulacyjnymi, bo sie zlękłam z tą firmą Testeo :D Ja się nie znać na tych testach, hihihi
 
reklama
Do góry