reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Uwierz że mnie też to zaskoczylo 🙈🙈🙈🙈 odpuszczanie działa 😂😂😂😂
triple h fighting GIF by WWE
 
reklama
no życie z rodzicami może być ciezkie. My mieszkamy z moimi ropdzicami, ale wszystko mamy oddzielnie. Jest ok, ale bywają gorsze momenty.
U nas bywały bardzo źle momenty,naprawdę bardzo złe...Ale od tego roku podzieliliśmy tak jakby dom na pół i zrobiliśmy osobno kuchnię...tylko łazienka została wspólna...I powiem że troszkę jest spokój, bo często były jazdy...Ale i tak czasem słyszę jak jego matka coś na mnie psioczy
 
U nas bywały bardzo źle momenty,naprawdę bardzo złe...Ale od tego roku podzieliliśmy tak jakby dom na pół i zrobiliśmy osobno kuchnię...tylko łazienka została wspólna...I powiem że troszkę jest spokój, bo często były jazdy...Ale i tak czasem słyszę jak jego matka coś na mnie psioczy
to musi być trudne. Nie myślicie, żeby sie wyp[rowadzić?
 
U nas bywały bardzo źle momenty,naprawdę bardzo złe...Ale od tego roku podzieliliśmy tak jakby dom na pół i zrobiliśmy osobno kuchnię...tylko łazienka została wspólna...I powiem że troszkę jest spokój, bo często były jazdy...Ale i tak czasem słyszę jak jego matka coś na mnie psioczy
A co Was powstrzymuje przed wyprowadzeniem się? Rozumiem, ze pewnie względy finansowe czy wygoda własnego domu, ale nigdy nie poczujesz się jak„u siebie” kiedy obca kobieta będzie Cię obrażać za ścianą.
A jeśli ten dom jest dla Was ważny to Twój przyszły mąż musi jasno ustalić zasady ze swoją mamą. Nigdy nie powinien pozwolić żeby Cię tak traktowała.
Serio, przykro mi się czyta, ze tak się czujesz i ze jesteś tak traktowana.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejka😊 mam pytanie, jak to jest z tym kłuciem jajnika? Zazwyczaj miałam wrażenie że w owulke mnie kłuje jajnik... ale dziś 13dc testy owulacyjne negatywne a mnie bobolewa jak w 15dc🤔🤔🤔
2 msc temu jak robiłam testy owu w 15dc kłucie i test owu pozytyw 🥴
Może zacząć przed owulacją i trwać do okresu spokojnie a w ciąży jeszcze dłużej. To kiepski wyznacznik nawet u tej samej kobiety - mnie w 1 ciąży bolał okropnie (tak że bliska byłam jazdy do szpitala) w dzień pozytywnego testu, ostatnio od 2-3 dni po owulacji, teraz z kolei przed a już go nie czuje wcale :)
 
testom nie wierzę, raz mnie oszukały 😝
Nie wiem, ja jeszcze nie bawiłam się z tymi testami i teraz tak dla zabawy, a czemu by nie :D

Bo ogólnie, u mnie z tymi staraniami teraz będzie kicha, pokiełbasiło się trochu w tym temacie i nie będzie ich ;( Nie chcę w sumie za wiele na ten temat pisać, bo smuteczek się wkradnie bardziej...
Ale dla zabawy sobie takie testy porobię :D

PS. Będę z boku Wam kibicować, jak coś ;)
 
Ja to wgl jestem 100 lat za murzynami i przegapiłam fakt, ze u Ciebie wyszedl cionsz ? Coooo jak gdzie kiedy ? 😱😱😱
Bo się nie wpisywałam na testowanie w tym miesiącu, nie planowaliśmy jeszcze 😂😂 mialqm teraz HSG robic 🙈 pojechaliśmy na wakacje i wygląda na to ze przywieźliśmy sobie włoską Mozarelle 😂😂
W czwartek wyszedł mi już cień w 23dc, w sobotę beta 32 a wczoraj beta 84 🤷🏽‍♀️
 
reklama
Bo się nie wpisywałam na testowanie w tym miesiącu, nie planowaliśmy jeszcze 😂😂 mialqm teraz HSG robic 🙈 pojechaliśmy na wakacje i wygląda na to ze przywieźliśmy sobie włoską Mozarelle 😂😂
W czwartek wyszedł mi już cień w 23dc, w sobotę beta 32 a wczoraj beta 84 🤷🏽‍♀️
O ja !! Gratulacje ! Ja tam nawet Polska Goudę mogę mieć 😝 ale fajnie jakby było. W takim razie nudnej ciąży ! ❤️
 
Do góry