reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

U mnie wszystko się zgadza, każda płeć, a teraz nawet przypisanie owulacji. Np. w minionym cyklu podejrzewałam 5 sierpnia, a tu pokazuje 4 sierpień, no ale tak podobnie z dniami jest. Tak czy siak, coś w tym jest?
ale co w przypadku nieregularnych cykli? Albo np ja mam regularne cykle, ale rozjechały mi się daty jak byłam 3 razy w ciazy i 3 razy poroniłam i to mi zmieniło automatycznie wszystko, bo nic mi się w tym roku nie klei wg tego kalkulatora 😂
 
reklama
Mnie czeka ślub za półtorej miesiąca, co prawda cywilny ale ślub,nie mogę już 2 raz kościelnego..Ale powiem wam że aż się boję...mieszkamy z moim już prawie mężem w dużym domu z jego matką. Fakt jedynie mamy wspólna łazienkę, reszta każdy osobno...Ale jedno matka zbytnio za mną nie przepada,ja zresztą za nią też....Ale najlepsze to że ona nie wie że bierzemy ślub...termin ustaliliśmy prawie 2 mc temu ,potem ona pojechała do rodziny do DE i jakoś tak wyszło że nic nie wie....pewnie jak się dowie to będzie kupa komentarzy do mojego za moimi plecami...
 
ale co w przypadku nieregularnych cykli? Albo np ja mam regularne cykle, ale rozjechały mi się daty jak byłam 3 razy w ciazy i 3 razy poroniłam i to mi zmieniło automatycznie wszystko, bo nic mi się w tym roku nie klei wg tego kalkulatora 😂
Nie wiem, tutaj nie pomogę ;) Ja sama zaskoczona jestem, jak mi tu wszystko śpiewa :D Aż kupię sobie testy owulacyjne, żeby zobaczyć, czy faktycznie w okolicach 2 września będzie owulacja ;P
 
Mnie czeka ślub za półtorej miesiąca, co prawda cywilny ale ślub,nie mogę już 2 raz kościelnego..Ale powiem wam że aż się boję...mieszkamy z moim już prawie mężem w dużym domu z jego matką. Fakt jedynie mamy wspólna łazienkę, reszta każdy osobno...Ale jedno matka zbytnio za mną nie przepada,ja zresztą za nią też....Ale najlepsze to że ona nie wie że bierzemy ślub...termin ustaliliśmy prawie 2 mc temu ,potem ona pojechała do rodziny do DE i jakoś tak wyszło że nic nie wie....pewnie jak się dowie to będzie kupa komentarzy do mojego za moimi plecami...
no życie z rodzicami może być ciezkie. My mieszkamy z moimi ropdzicami, ale wszystko mamy oddzielnie. Jest ok, ale bywają gorsze momenty.
 
U mnie wszystko się zgadza, każda płeć, a teraz nawet przypisanie owulacji. Np. w minionym cyklu podejrzewałam 5 sierpnia, a tu pokazuje 4 sierpień, no ale tak podobnie z dniami jest. Tak czy siak, coś w tym jest?

U mnie pokazuje od czapy, bo owulacje też mi pokazuje 5 sierpnia 2022 xD a ja wtedy okres miałam i negatywne testy owulacyjne, oczywiście okresu nie mam :p
Dzieci, które mam mi też pokazuje odwrotnie xD i owulacje też się czasowo nie zgadzają
 
reklama
U mnie pokazuje od czapy, bo owulacje też mi pokazuje 5 sierpnia 2022 xD a ja wtedy okres miałam i negatywne testy owulacyjne, oczywiście okresu nie mam :p
Dzieci, które mam mi też pokazuje odwrotnie xD i owulacje też się czasowo nie zgadzają
U mnie tez od czapy niby 26.08 owu o 6.59 więc seks o 6 rano... i oki z czasem, dzisiaj tak było 🤣😂😁 i powód owu na szczęście nie jest potrzebny, ale kalendarzyki jednomyslnie pokazują mi tym razem 1.09 a jeden 3.09... więc juz czekam na testowanie z pakietem 10 pinkow... przynajmniej do 13.09 🤣🤣🤣🤣 z nadzieją w sercu💚 i fiksacją w głowie 😁🤯
Przebieram nóżkami do września i czekam na ostatnie szczęśliwe II kreseczki na koniec sierpnia.🍀
 
Do góry