reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

a co to? Zaciekawiłaś mnie 😝
"Cykl Jonasa to inaczej „metoda kosmobiologiczna”, podlegająca wpływom planet i przede wszystkim wpływom Księżyca. Ta ukryta owulacja występuje wtedy, gdy Księżyc jest w takiej samej odległości kątowej od słońca w momencie przyjścia na świat kobiety. Księżyc obiega znak w ciągu 28 dni, czyli w każdym miesiącu znajdzie się dokładnie w takiej samej odległości od słońca jak w chwili narodzin. " Takie czary 🧙🏻‍♀️😅
 
reklama
Dzień dobry
Spróbuję odczarować sierpień 🙃😃
Dzisiaj 10 DPO zrobiłam rano pinka i jest widoczna dla oka słabiutka druga kreseczka.
W środku się cieszę , ale mam też w głowie poronienie z maja tego roku.
Nastawiam się pozytywnie

Mam jeszcze kilka testów, więc codziennie będę sprawdzać

Planowana OM 27 sierpień
 
Dzień dobry
Spróbuję odczarować sierpień 🙃😃
Dzisiaj 10 DPO zrobiłam rano pinka i jest widoczna dla oka słabiutka druga kreseczka.
W środku się cieszę , ale mam też w głowie poronienie z maja tego roku.
Nastawiam się pozytywnie

Mam jeszcze kilka testów, więc codziennie będę sprawdzać

Planowana OM 27 sierpień
Dawaj, daj nam też polukać :D
 
chyba mi to nie wychodzi, bo wg ichniejszego kalkulatora mój syn powinien być córką 😂
U mnie wszystko się zgadza, każda płeć, a teraz nawet przypisanie owulacji. Np. w minionym cyklu podejrzewałam 5 sierpnia, a tu pokazuje 4 sierpień, no ale tak podobnie z dniami jest. Tak czy siak, coś w tym jest?
 
reklama
Do góry