reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
o matko a czemu? :(
Carlos dziś u nas 2 dzień i strasznie się chowa... Wszedł do skrzyni na pościel i zakopał się w kołdrach. Chowa się i miauczy... to mój pierwszy kot, którego muszę socjalizować i badzo się boję, że się nie uda :(
Miał Fip 😔 nic nie dało się zrobić 💔 cios taki jakbym przywaliła głową w mur 😔😔😔co do twojego kociaka to daj mu czas. Nim się obejrzysz a będzie go wszędzie pełno 😁❤️ Nasz pierwszy kotek też trochę więcej czasu potrzebował w porównaniu do tego drugiego, który ledwo wszedł a już chciał być wszędzie 🤭
 
Miał Fip 😔 nic nie dało się zrobić 💔 cios taki jakbym przywaliła głową w mur 😔😔😔co do twojego kociaka to daj mu czas. Nim się obejrzysz a będzie go wszędzie pełno 😁❤️ Nasz pierwszy kotek też trochę więcej czasu potrzebował w porównaniu do tego drugiego, który ledwo wszedł a już chciał być wszędzie 🤭
no tak czytałam, że trzeba dać czas. Narazie zostawiliśmy gluta w spokoju, zostawiłąm mu moje ubrania, żeby przyzwyczajał się do zapachu Narazie siedzi schowany za wanną, rzuciłam mu smaczki.
Najważniejsze, że je i robi w kuwetę. To dobry znal chyba :)
 
o nie, to ja nieee, kocham wiosnę, pięknie pachnie świat wtedy, budzi się do życia... latko uwielbiam, mam takie wspomnienie z dzeciństwa, cisza, spokój, pole zboża, żółte słońce i cykające świerszcze... <3 ja ogólnie jestem bardzo "sensorycznym" jeśli mogę się tak wyrazić człowiekiem, bardzo dużo kojarzę z zapachami i dźwiękami
ja za to wychowana w mieście w bloku mam wspomnienia, jak jesienią wychodzilismy ze znajomymi na miasto, jak bywalismy w kinie, na bilardzie, szkolne dyskoteki pod osłoną nocy, wszystkich świętych na cmentarzu, słuchanie radia wieczorami i przed spaniem w pokoju, jakiś taki klimat. Pewnie to czego doświadczymy za młodu ma wpływ na to, co lubimy później 😀
 
o matko a czemu? :(
Carlos dziś u nas 2 dzień i strasznie się chowa... Wszedł do skrzyni na pościel i zakopał się w kołdrach. Chowa się i miauczy... to mój pierwszy kot, którego muszę socjalizować i badzo się boję, że się nie uda :(
Uda się na pewno😉
Też miałam taki przypadek , kociak rozkręcił się po kilku dniach, jak już każdy zakamarek domu zwiedził, daj mu czas , ogarnie się😊
 
No i co z tego🤣 prócz zawiedzionych nadziei i dołów trochę śmiechu nie zaszkodzi... nic strasznego, żadne nie dokonało 😂🤣😁
a czy ja mówię, że coś strasznego? Każdy robi to co lubi 🤷🏻‍♀️ a skoro ktoś pisze publicznie to mam prawo skomentować 😂 ja tam nic śmiesznego nie widzę w grzebaniu w śmieciach
 
reklama
Do góry