reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
to ja z kolei wczoraj zaadoptowałam kociaka <3
Co prawda narazie jest strasznie wystraszony i chowa się po kątach, także chyba socjalizowanie go zajmie mi głowę dość mocno :D ale nie, nie myślę, ze dzięki temu magicznie odpuszczę i zajdę. Ale potrzebuję na kogoś przelać miłość i uwagę
Wspaniale!!! ❤️
 
300240384_464284455330687_4956624725903951373_n.jpg

Taki biedny płochliwiec
 
Brak @, testy negatywne.. 😢 i Brak objawów żeby zbliżała się @, co jest trochę dziwne w moim przypadku.. bo zawsze już tydzień przed piersi tak mnie bolały, że wytrzymać nie szło. Nie wiem co o tym myśleć 🤦‍♀️
Ta @ leniwa w tym miesiącu 🙄u mnie też cały czas brak ...poczekam do piątku jak nie przyjdzie dopiero zrobię test .jak na złość ten tydzień mam ciężko w pracy i no muszę chodzić najpóźniej na 7.30 ,a lab od 8 😰więc na bete nie pójdę .
 
reklama
Do góry