reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Taki mam zamiar. Kilka lat temu, wyszło mi coś takiego pod pachami, wyłam jak wół pod prysznicem bo nie wiedziałam skąd to się wzięło, poszłam do lekarza i okazało się, ze to jest to. Tydzień się z tym bujalam i przeszło. Ale co się strachu najadłam to moje..
A czy może przy tym "ciągła" Cie pachą jak ja podnosilas czy jakkolwiek ruszałaś reka czułaś pachę?
 
reklama
A czy może przy tym "ciągła" Cie pachą jak ja podnosilas czy jakkolwiek ruszałaś reka czułaś pachę?
Nie, nie. Tylko jak dotykałam pod pachą tego to delikatnie bolało. Ale jak nie dotykałam to nic zero. I tez wyszło mi to z dnia na dzień. Wieczorem nie miałam nic, następnego dnia rano już 2 kuleczki
 
Mój mąż domalował mi kreskę na porannym teście. Jego zachowanie zatrzymało się na rozwoju przedszkolaka chyba 🤔🤔🤔 test wyjął z kosza namalował i wyrzucił 😆 pytam po co to zrobił? Nie wie?
mąż wyjął test ze śmietnika, namalował kreskę i wyrzucił do śmietnika. Ty wygrzebałaś go ponownie ze śmietnika i zrobiłaś foto 🤔 no zajeżdża przedszkolakami 😂
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem nowa na forum. Cały czas Was czytam i postanowiłam, że dołączę do tematu:) To pierwszy cykl starań. Dzisiaj 9dpo test negatywny, będę próbować ponownie jutro:)
U mnie dzisiaj 9 dpo kusi mnie żeby jeszcze dzisiaj sprawdzić, ale boję się tej bieli🙃
Mam tylko pink testy strumieniowe
 
Do góry