reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
7 dni po owulacji - o to Ci pewnie chodziło :p.
Niektórzy lekarze przyjmują, że progesteron wyższy niż 6 jest wystarczający i oznacza, że owulacja była.
Generalnie progesteron wydzielany jest skokowo i jego stężenie w ciągu doby może się różnić nawet o 50% więc kilka godzin po tym 8 mogło być 11 ;).
tak, tak - oczywista omyłka pisarska ;)
 
Mam pytanie co do listy, co oznaczają etapy? Czy chodzi o badania przed i już w trakcie ciąży?
To są badania jak się nie może zajść w ciążę a nie w ciąży. Poukładane od tych najbardziej podstawowych przez coraz bardziej zaawansowane :). Jak na pierwszym etapie wszystko jest w porządku i dalej nic, to trzeba szukać na kolejnym itd.
 
dziś mi lekarz powiedział, że 7 dni po okresie prog powinien być powyżej 10, natomiast jeśli to nie było równo 7 dni a np 8 lub 9 to zdaje się, ze już mógł zacząć spadać czyli teoretycznie wszystko git. Wiesz dokładnie kiedy była owulacja?
Właśnie nie wiem dokładnie kiedy była więc może już spadać tak myślę, od następnego cyklu będzie monitoring , ale przynajmniej dobrze że ten wynik jest w normie, i czekam na okres
 
Ja mialam juz wszystkie objawy swiata chyba i u mnie świadczyło to o niczym :D
Tak, a jakie filmy sobie można wkręcić, ja już przeszłam ten etap, dobrze , że już za mną. Teraz "staram się" myśleć "trzeźwo" z akcentem na "staram się"😆
Bo niby nic sobie już nie wyobrażam, ale zawsze jest to małe " a jak to może..."😇😄🤣
 
Dziewczynki mam pytanko. Jestem gdzieś 6dpo. Od jakichś 3 dni pobolewa mnie brzuch, jakieś skurcze, ciągnięcie całej strony, głównie po lewej, wujek google nic nie powie, a Wy macie może podobne odczucia. Okres ma być za jakieś 8-9 dni. Nie miałam tak w poprzednich cyklach. Wiem że na ciążę za wcześnie, i nie nastawiam się za bardzo na nią bo nie zwracałam uwagę kiedy dokładnie była owulka.
Ja tak mam cp miesiąc 🤷‍♀️ Jestem jakieś 4dpo i codziennie mam bole i ciągnięcia itp. U mnie akurat to endometrioza ale to może być wszystko
 
reklama
No no ja nie myślę nawet o ciąży, to nie ma mowy o testowaniu dopóki nie nadejdzie dzień miesiączki.
Po prostu chciałam zapytać czy ktoś tak miał po owulacji? Czy to może właśnie być z tym związane.
Ja ostatnio zauważyłam u siebie że od objawów owulacyjnych(nie potwierdzonych)miałam do samej miesiaczki właśnie dziwne bóle w okolicach podbrzusza, dane chwilowe skurcze,ciągnący brzuch w dół, mega napięty
 
Do góry