reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Jestem po poronieniu. I po prostu się martwię czy wszystko jest w porządku. Obawiam się że z powodu niskiej bety może to być biochem.
Nie chciałam nikogo urazić. Sorki
Nie zamartwiaj się na zapas... beta startuje od 0... test ma za zadanie wykryć juz ponad 5, wiec juz ci urosła... rob bete, idz do dziewczyn na przyszle Mamy i przede wszystkim ciesz się szczęściem .. 🤞🤞
 
reklama
Cześć dziewczyny 😊 mam pytanko odnośnie badań, jakie zrobić w jakim dniu cyklu starając się o dziecko? Wyniki partnera, badanie nasienia bardzo dobre. Ja mam niedoczynność tarczycy, hiperinsulinizm i od niedawna podobno PCO (lekarz stwierdził po USG). Tarczyca badana na bieżąco i jest ok. Jedynie co mnie trochę niepokoi to to, że lekarz zlecił mi tylko badania (tsh, ft3,ft4, glukoza, insulina, morfologia, mocz) a sporo się naczytałam, że też inne badania należy wykonać jak np. progesteron, prolaktyna itd. Może któraś z Was mi podpowiedzieć jakie badania robiła w jakim dniu cyklu?
 
Cześć dziewczyny 😊 mam pytanko odnośnie badań, jakie zrobić w jakim dniu cyklu starając się o dziecko? Wyniki partnera, badanie nasienia bardzo dobre. Ja mam niedoczynność tarczycy, hiperinsulinizm i od niedawna podobno PCO (lekarz stwierdził po USG). Tarczyca badana na bieżąco i jest ok. Jedynie co mnie trochę niepokoi to to, że lekarz zlecił mi tylko badania (tsh, ft3,ft4, glukoza, insulina, morfologia, mocz) a sporo się naczytałam, że też inne badania należy wykonać jak np. progesteron, prolaktyna itd. Może któraś z Was mi podpowiedzieć jakie badania robiła w jakim dniu cyklu?
pomocna lista 😉
 

Załączniki

  • D6E37A15-5304-4C1C-93CF-D7894167016D.png
    D6E37A15-5304-4C1C-93CF-D7894167016D.png
    193,1 KB · Wyświetleń: 69
Dziewczynki mam pytanko. Jestem gdzieś 6dpo. Od jakichś 3 dni pobolewa mnie brzuch, jakieś skurcze, ciągnięcie całej strony, głównie po lewej, wujek google nic nie powie, a Wy macie może podobne odczucia. Okres ma być za jakieś 8-9 dni. Nie miałam tak w poprzednich cyklach. Wiem że na ciążę za wcześnie, i nie nastawiam się za bardzo na nią bo nie zwracałam uwagę kiedy dokładnie była owulka.
 
Dziewczynki mam pytanko. Jestem gdzieś 6dpo. Od jakichś 3 dni pobolewa mnie brzuch, jakieś skurcze, ciągnięcie całej strony, głównie po lewej, wujek google nic nie powie, a Wy macie może podobne odczucia. Okres ma być za jakieś 8-9 dni. Nie miałam tak w poprzednich cyklach. Wiem że na ciążę za wcześnie, i nie nastawiam się za bardzo na nią bo nie zwracałam uwagę kiedy dokładnie była owulka.
Może masz jakąś infekcję w miednicy albo infekcję pęcherza albo po prostu problemy gastryczne?
Albo zbyt napięte mięśnie, zrosty czy coś takiego.
Myślę, że tak na podstawie posta to żadna nic nie zdiagnozuje, to raczej trzeba lekarza albo fizjoterapeuty uroginekologicznego.
 
Może masz jakąś infekcję w miednicy albo infekcję pęcherza albo po prostu problemy gastryczne?
Albo zbyt napięte mięśnie, zrosty czy coś takiego.
Myślę, że tak na podstawie posta to żadna nic nie zdiagnozuje, to raczej trzeba lekarza albo fizjoterapeuty uroginekologicznego.

No ja wiem wiem. Zrosty mam, komplikacje po CC więc problemy z raną były, ale do tej pory nic się nie działo.
Sikam często, ale test na infekcje moczowe robiłam i niby nie mam. Ale nie boli podczas sikania.
Zobaczę jeszcze a jak nie przejdzie to poszukam pomocy u lekarza ...
Dzięki za radę.
 
Dziewczynki mam pytanko. Jestem gdzieś 6dpo. Od jakichś 3 dni pobolewa mnie brzuch, jakieś skurcze, ciągnięcie całej strony, głównie po lewej, wujek google nic nie powie, a Wy macie może podobne odczucia. Okres ma być za jakieś 8-9 dni. Nie miałam tak w poprzednich cyklach. Wiem że na ciążę za wcześnie, i nie nastawiam się za bardzo na nią bo nie zwracałam uwagę kiedy dokładnie była owulka.
A jakie to pytanko? :D
 
Miałam zrobić proga ok tydzień po owu i wyszło 8 , orientuje się ktoś czy to ok? Z tego co wyczytałam w google to z takim wynikiem mogłaby owu , ale ciąży z tego nie będzie 🤔
dziś mi lekarz powiedział, że 7 dni po okresie prog powinien być powyżej 10, natomiast jeśli to nie było równo 7 dni a np 8 lub 9 to zdaje się, ze już mógł zacząć spadać czyli teoretycznie wszystko git. Wiesz dokładnie kiedy była owulacja?
 
reklama
Dziewczynki mam pytanko. Jestem gdzieś 6dpo. Od jakichś 3 dni pobolewa mnie brzuch, jakieś skurcze, ciągnięcie całej strony, głównie po lewej, wujek google nic nie powie, a Wy macie może podobne odczucia. Okres ma być za jakieś 8-9 dni. Nie miałam tak w poprzednich cyklach. Wiem że na ciążę za wcześnie, i nie nastawiam się za bardzo na nią bo nie zwracałam uwagę kiedy dokładnie była owulka.
Z moich obserwacji ja jestem jakieś 7dpo. I objawów jakichkolwiek brak. 6 dni to bardzo wcześnie, objawy mówią o wszystkim i niczym tak naprawdę. Na pewno nie są jednak ciążowe bo to stanowczo za wcześnie tymbardziej, ze towarzyszy Ci to od 3 dni. Równie dobrze owulacja mogła się przesunąć i są ta objawy „okolopwulacyjne” 🤷‍♀️. Zaczekaj ( o ile dasz rade ;) ) do terminu miesiączki, albo przynajmniej te 3/4 dni i sporobuj zatestowac :) nadzieja jest zawsze, trzymam kciuki ❤️
 
Do góry