reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

A to może nie będzie @ 🤔
Ja najczęściej zaczynam być " jadowita" od połowy cyklu ale przed samym okresem jestem nie do zniesienia, i sama o tym wiem 😆😆😆
Ale u mnie z ochotą na seks ... Kipesko 😆😆😆😆😆 raczej na początku cyklu tryskam ochotą 😆
Ja z kolei nie miałam żadnych dolegliwości, tylko byłam smutnawa dzień przed @ i czułam się taaaaka gruba. Jak mi naprawili hormony, to się dopiero dowiedziałam, czym jest PMS 😜 Myślałam, że to na bank ciąża, bo pojawiły się nowe, nieznane objawy, ale teraz przy trzeciej małpie nowego typu już się nie łudzę i po prostu czekam na test :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Biorę kwas w innych tabletkach. Ostatnio na wizycie lekarz polecił coś kupić z tego rodzaju suplementów jako wsparcie etc. Dlatego dopytuje co polecacie i jakie macie z tym doświadczenie?
To jeśli bierzesz kwas w innych tabletkach a chcesz brać inozytol to moim zdaniem lepiej wziąć taki, który nie ma żadnych dodatków. Ja biorę z Aliness:
On ma dobry stosunek tych dwóch rodzajów inozytolu do siebie.
 
Biorę kwas w innych tabletkach. Ostatnio na wizycie lekarz polecił coś kupić z tego rodzaju suplementów jako wsparcie etc. Dlatego dopytuje co polecacie i jakie macie z tym doświadczenie?
Mi też lekarz polecił go kupić, ale poczytałam trochę i ostatecznie go nie kupiłam. Biorę swoje suple i kwas foliowy a to miało niby wspomóc owulacje (ten drugi składnik), z którymi akurat ja nie mam problemów.
 
Odnośnie suplementów to lekarz kazał mi brać pregne start więc patrząc na skład chyba nie muszę brać dodatkowo kwasu foliowego.? Zgadzacie się?
 
Odnośnie suplementów to lekarz kazał mi brać pregne start więc patrząc na skład chyba nie muszę brać dodatkowo kwasu foliowego.? Zgadzacie się?
Tak, mi lekarz powiedział, że dopóki nie będzie ciąży-ciąży i nie zrobimy badań już w tym stanie, to suple na pierwszy trymestr wystarczą jako przygotowanie organizmu.
 
A to może nie będzie @ 🤔
Ja najczęściej zaczynam być " jadowita" od połowy cyklu ale przed samym okresem jestem nie do zniesienia, i sama o tym wiem 😆😆😆
Ale u mnie z ochotą na seks ... Kipesko 😆😆😆😆😆 raczej na początku cyklu tryskam ochotą 😆
Ehh.mam to samo...dokładnie...A teraz dodatkowa dawka Proga przyszła i mój mąż żyje jak ksiądz..że co sexu ,tak to wszystko na mnie podzialalo...😂
 
reklama
Do góry