reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
Jestem po poronieniu. I po prostu się martwię czy wszystko jest w porządku. Obawiam się że z powodu niskiej bety może to być biochem.
Nie chciałam nikogo urazić. Sorki
 
Czyli jednak, nie 7 d po ani 8 ani 9... u większości to 11 lub 12 d po... u mnie w kwietniu tez był pozytywny test dopiero 11 dni po, a 12 dni po juz nie bylo wątpliwości...

Gdzieś czytałam taka plotę że podobno to jest zależne od danej kobiety (a może nawet pary?) i implantacja będzie w każdej ciąży w tym samym dniu po owulacji
 
Jestem po poronieniu. I po prostu się martwię czy wszystko jest w porządku. Obawiam się że z powodu niskiej bety może to być biochem.
Nie chciałam nikogo urazić. Sorki
ale to, źe beta jest niska to nic Ci nie powie. Niektóre kobiety z takiej bety mają biegające w domu brzdące, a niektóre poronienia. Musisz patrzeć na przyrost i to i tak nie zawsze, ja np. przy drugim biochemie miałam dwa przyrosty w normie, a trzeci spadkowy, przy trzecim betę 127 i po 7 dniach poroniłam
 
reklama
Trzymam kciuki, żeby były dobre wieści u ginekologa 🤞🤞
Średnio powinnam być wtedy tydzień po @.zależy kiedy okres dostanę po takiej dawce progesteronu.nie dał mi tak jak tamten Duohastonu tylko Orgametril, stwierdził że skuteczność ma lepszą...może wtedy będzie jakaś poprawa,jajniki rusza do akcji i coś będzie już widać,choć jeden malutki pecherzyk ale już będzie cieszył oko 😊
 
Do góry