reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Z jednej strony okazuje się, ze większość testów o kant dupy potłuc, ale z drugiej, jakbyśmy czekały na prawilną kreskę a nie na jakieś cienie widoczne przy świetle jowisza to by było inaczej :D
Ja obiecałam sobie w tym cyklu, że każdy cień cienia zignoruję... bo tak naprawdę, zresztą tak jak tutaj na forum widać, że nawet baaaardzo jasne, ale różowe kreseczki oznaczają ciążę. Te cienie to o kant tyłka potłuc.
No aleee..póki co to ja na owu czekam. Mam nadzieję, że się pojawi w tym cyklu. Od kilku dni poję inofem - 2 saszetki ... zobaczmy ;)
 
reklama
Ja obiecałam sobie w tym cyklu, że każdy cień cienia zignoruję... bo tak naprawdę, zresztą tak jak tutaj na forum widać, że nawet baaaardzo jasne, ale różowe kreseczki oznaczają ciążę. Te cienie to o kant tyłka potłuc.
No aleee..póki co to ja na owu czekam. Mam nadzieję, że się pojawi w tym cyklu. Od kilku dni poję inofem - 2 saszetki ... zobaczmy ;)
ja miałam w życiu 3x fałszywe cienie. I już przy tym 3, a naprawdę był dość wyraźny, brałam to mega na chłodno. I się nie pomyliłam.
 
IMG_20220422_101257_114.jpg

O taki fałszywiec
 
Ale to chodzi o to, ze mam wrażenie masz swoją jakąś utartą wizję i w ogóle nie przyjmujesz i nie bierzesz pod uwagę opinii czy rad innych, tylko oczekujesz potwierdzenia. Każda z nas tu obecnych chce zobaczyc dwie kreski na teście, ale mam wrażenie, że tylko Ty aż tak jesteś na tym punkcie zafiksowana. Niektóre zachowania są wręcz skrajnie nieracjonalne, wypowiedzi nielogiczne. Zaprzeczasz samej sobie. Można wręcz odnieść wrażenie, że już w 1 dc szukasz u siebie objawów ciąży.
Szanuje Twoje zdanie....
Wyciszmy emocje, jeśli za duzo moich wpsów na temat samopoczucia i objawów oki, nie będę więcej o tym pisać. Po prostu jakoś tak uzupełniając objawy w kalendarzyku, automatycznie tu jakos dawałam znać co u mnie. Nie myślałam od waszej strony, ze to kogoś drażni... co do diagnostyki, chodzę do lekarza, rok starań minał od lipca i były 2 ciąże, jedna się nie rozwijała prawidłowo , w drugim przypadku byla cp. Lekarz w szpitalu, powiedział mi, że wszystko jest w porządku, wyniki bardzo dobre, może ten lewy jajowod miał zrosty i blokował zajscie w ciążę, i teraz gdy usuniety, bedzie już dobrze. Lekarz sugerował odczekać 3 cykle, a drugi chociaz dwa... w maju usunięta cp, nie czekałam - czas mnie goni czerwiec i lipiec w rezultacie nic nie przyniosł mam 3 cykl sierpień, ale tego seksu bylo jak na lekarstwo, więc , może i tak zafiksowałam się na zajscie w ciążę... nie ukrywam.
 
Z jednej strony okazuje się, ze większość testów o kant dupy potłuc, ale z drugiej, jakbyśmy czekały na prawilną kreskę a nie na jakieś cienie widoczne przy świetle jowisza to by było inaczej :D
Popieram!
Co jakis czas zagladam ma zdjecie kreski z 24 dnia cyklu z pinka i przypominam sobie, co to znaczy słaba kreska, a jednak człowiek doszukuje sie cieni a nawet po czasie jest w stanie zobaczyc w technicznej odrobine różu 😥😖
 
Popieram!
Co jakis czas zagladam ma zdjecie kreski z 24 dnia cyklu z pinka i przypominam sobie, co to znaczy słaba kreska, a jednak człowiek doszukuje sie cieni a nawet po czasie jest w stanie zobaczyc w technicznej odrobine różu 😥😖
Dlatego ja jakiekolwiek cienie traktujuę ja negatywy. Nie rozkminiam ich tylko idą do kosza.
 
reklama
Do góry