reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
Nie wiem, co jest w moich odpowiedziach czy wypowiedziach, jak zamartwiałam się na śmierć wynikami pomiędzy kontrolnymi wizytami w trakcie ostatniej cp, tez jedna z dziewczyn wyjechała do mnie z tekstem, że na pewno dramatyzuje i oszukuje i się okaże, że ciąża jest w porzadku... no nie była, teraz znowu pojawia się podobna sytuacja.. hmmm przykre
Ale to chodzi o to, ze mam wrażenie masz swoją jakąś utartą wizję i w ogóle nie przyjmujesz i nie bierzesz pod uwagę opinii czy rad innych, tylko oczekujesz potwierdzenia. Każda z nas tu obecnych chce zobaczyc dwie kreski na teście, ale mam wrażenie, że tylko Ty aż tak jesteś na tym punkcie zafiksowana. Niektóre zachowania są wręcz skrajnie nieracjonalne, wypowiedzi nielogiczne. Zaprzeczasz samej sobie. Można wręcz odnieść wrażenie, że już w 1 dc szukasz u siebie objawów ciąży.
 
Ja miałam testeo i to chyab są właśnie te samo co ma @Tymczasowa28 . ale pamiętam że Zazu one pokazywały cienie wiec nie wiem
MI też pokazywały nwwet jasne kreski, a nie cenie i ciązy nie było. Mało tego. Potrafiły się w ogóle nie wybarwić. Nie miałam żadnej kreski, nawet kontrolnej, a ppo 20-30 pojawiały się dwie :errr:
 
reklama
MI też pokazywały nwwet jasne kreski, a nie cenie i ciązy nie było. Mało tego. Potrafiły się w ogóle nie wybarwić. Nie miałam żadnej kreski, nawet kontrolnej, a ppo 20-30 pojawiały się dwie :errr:
Z jednej strony okazuje się, ze większość testów o kant dupy potłuc, ale z drugiej, jakbyśmy czekały na prawilną kreskę a nie na jakieś cienie widoczne przy świetle jowisza to by było inaczej :D
 
Do góry