reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

reklama
Ona wogole była bardzo podobna do Ciebie w sposobie wypowiedzi. Negowała każda rade rozszerzenia diagnostyki, już nie wspomnę o nakręcaniu się. No i też miała 3 dzieci (chociaż nie wiem ile masz Ty bo kiedyś pisałaś że 1 a teraz ze staracie się o 4te...) no ale ... ciekawy zbieg okoliczności 😁
Tzn ze jest nas więcej, podobnych do siebie. Nie neguje innych opinii, ale nie wszystkie odnoszę do siebie...
Faktycznie ciekawy zbieg okoliczności, przecież rzadko trafia sìę kobieta w moim wieku, starająca się o 4 dziecko 🙄
 
Dziewczyny.. nie wiem co myśleć.. beta powyżej 8, a 29 dc…. Napisałam SMS do gina, zobaczmy co on na to.. Aaale nie nastawiam się na cuda 🤷‍♀️
 

Załączniki

  • DAC84C35-44CF-4F82-B9AD-9AB551C7522E.png
    DAC84C35-44CF-4F82-B9AD-9AB551C7522E.png
    162,5 KB · Wyświetleń: 105
Nie wiem, co jest w moich odpowiedziach czy wypowiedziach, jak zamartwiałam się na śmierć wynikami pomiędzy kontrolnymi wizytami w trakcie ostatniej cp, tez jedna z dziewczyn wyjechała do mnie z tekstem, że na pewno dramatyzuje i oszukuje i się okaże, że ciąża jest w porzadku... no nie była, teraz znowu pojawia się podobna sytuacja.. hmmm przykre
 
reklama
Do góry