reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

niby wakacje, niby nie ma szans, niby nie schizujesz a robisz test ciążowy w publicznej toalecie dzień po owulacji? Skoro okres 23.08 to owu miałaś około dwa dni temu 🤷🏻‍♀️
Niby niby niby, byl seks, szansa na ciążę jest zawsze nawet znikoma. No pewnie, ze zrobiłam, chocby dlatego, ze ten brzuch pobolewał mnie kilka dni... dzień po owulacji?
niby wakacje, niby nie ma szans, niby nie schizujesz a robisz test ciążowy w publicznej toalecie dzień po owulacji? Skoro okres 23.08 to owu miałaś około dwa dni temu 🤷🏻‍♀️
Za pomocą jakiego wzoru wyliczylas mi owu wczoraj? Ja mam od kilku dni juz chyba około tyg biały gesty śluz, na pewno nie owulacyjny 🙄😁
Moje paski tej owu mi nawet nie wskazały, tylko 3.08 mialam 2 kreski wyrazne, i to nawet nie pozytywne.
Niby, niby, niby.... skoro jestem na wakacjach i jest rozluźnienie, to stosuję zasadę ogólną, w odpowienim czasie, jedne muszą wziąć lek zeby nie zaszkodzić potencjalnej ciąży i testują wcześnie, inne testują przed imprezami, by w razie czego nie zaszkodzić, i ja tak podobnie... dla mnie w tym nie ma nic dziwnego.😊 nawet jesli wg większości to schizowanie, niech będzie - co mi do tego ? Robię tak, jak uwazam za sluszne. Ale oczywiście szanuje wasz sposob myslenia. 😁😁😁
 

Załączniki

  • 20220811_082724.jpg
    20220811_082724.jpg
    814,7 KB · Wyświetleń: 65
reklama
A w którym będziesz dniu cyklu jak będziesz w tym szpitalu? Bo w działach na NFZ często te badania, które powinny być w 2-3 dniu cyklu robią w 14. I to jest totalnie niepotrzebne :(. Więc jeśli masz wybór terminy i wiesz jakie badania to postaraj się zrobić tak, żeby się tam znaleźć we właściwym dniu.

Niestety ból piersi nie jest objawem ciąży, bo inaczej wiele z nas co miesiąc byłoby w ciąży :-(.
tylko mnie nigdy nie bolą. Dlatego to mnie zdziwiło.
 
Czekaj...to mam rozumieć że każdy kalendarzyk pokazuje Ci np owu i okres w inne dni?Bo ja np jak to sprawdzałam na kilku kalendarzykach to mi się daty pokrywaly. Na każdym pokazywał ten sam dzień np okresu
A z tego co ty piszesz i ja rozumiem ,to używasz kilku kalendarzykow, i daty okresu nie są zgodne,no chyba że wpisujesz na każdym inną długość cyklu, to wtedy wszystko jasne
Niektóre kalendarzyki stosują swój algorytm. Nie wiem jaką długość wpisac mam od 26 do 34 dni cykle, więc bazuje na tych co usredniają prognozy z 6 miesiecy.
 
Niby niby niby, byl seks, szansa na ciążę jest zawsze nawet znikoma. No pewnie, ze zrobiłam, chocby dlatego, ze ten brzuch pobolewał mnie kilka dni... dzień po owulacji?
Za pomocą jakiego wzoru wyliczylas mi owu wczoraj? Ja mam od kilku dni juz chyba około tyg biały gesty śluz, na pewno nie owulacyjny 🙄😁
Moje paski tej owu mi nawet nie wskazały, tylko 3.08 mialam 2 kreski wyrazne, i to nawet nie pozytywne.
Niby, niby, niby.... skoro jestem na wakacjach i jest rozluźnienie, to stosuję zasadę ogólną, w odpowienim czasie, jedne muszą wziąć lek zeby nie zaszkodzić potencjalnej ciąży i testują wcześnie, inne testują przed imprezami, by w razie czego nie zaszkodzić, i ja tak podobnie... dla mnie w tym nie ma nic dziwnego.😊 nawet jesli wg większości to schizowanie, niech będzie - co mi do tego ? Robię tak, jak uwazam za sluszne. Ale oczywiście szanuje wasz sposob myslenia. 😁😁😁
to może nawet tej owulki nie było? 🤔
 
Niby niby niby, byl seks, szansa na ciążę jest zawsze nawet znikoma. No pewnie, ze zrobiłam, chocby dlatego, ze ten brzuch pobolewał mnie kilka dni... dzień po owulacji?
Za pomocą jakiego wzoru wyliczylas mi owu wczoraj? Ja mam od kilku dni juz chyba około tyg biały gesty śluz, na pewno nie owulacyjny 🙄😁
Moje paski tej owu mi nawet nie wskazały, tylko 3.08 mialam 2 kreski wyrazne, i to nawet nie pozytywne.
Niby, niby, niby.... skoro jestem na wakacjach i jest rozluźnienie, to stosuję zasadę ogólną, w odpowienim czasie, jedne muszą wziąć lek zeby nie zaszkodzić potencjalnej ciąży i testują wcześnie, inne testują przed imprezami, by w razie czego nie zaszkodzić, i ja tak podobnie... dla mnie w tym nie ma nic dziwnego.😊 nawet jesli wg większości to schizowanie, niech będzie - co mi do tego ? Robię tak, jak uwazam za sluszne. Ale oczywiście szanuje wasz sposob myslenia. 😁😁😁
ale przecież ja nie mówię, że nie możesz schizować :) możesz testować codziennie nawet ❤️ ale nie pisz, że masz tryb wakacyjny, olewkę i brak szans bo sama sobie przeczysz co jest lekko zabawne. Bo raz piszesz tak, a za minutę inaczej 🤷🏻‍♀️ sama piszesz, że okres masz mieć 23 sierpnia więc przy prawidłowej fazie lutealnej owu była w tym tygodniu :) więc stąd moje przypuszczenia.
 
reklama
Do góry