reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Chyba 21.08 lub 23.08 ale u mnie 0.5% szans na ciążę, bo 1.08 ostatni seks, owu prognozowana kalendarzykiem 5.08, 7.08, 13.08...jesli sie nie przesunęla wczesniej a plemniki nie byly stalowe to raczej nici z tego. Stąd tez urlopuje, drinkuje, zrobilam tatuaż...wiem, ze tu szanse znikome w tym cyklu.
To ty masz taka długa fazę lutealna?
 
reklama
Chyba 21.08 lub 23.08 ale u mnie 0.5% szans na ciążę, bo 1.08 ostatni seks, owu prognozowana kalendarzykiem 5.08, 7.08, 13.08...jesli sie nie przesunęla wczesniej a plemniki nie byly stalowe to raczej nici z tego. Stąd tez urlopuje, drinkuje, zrobilam tatuaż...wiem, ze tu szanse znikome w tym cyklu.
Edit....nie doczytałam.ze sex 1.08...A nie że owu..
 
Chyba 21.08 lub 23.08 ale u mnie 0.5% szans na ciążę, bo 1.08 ostatni seks, owu prognozowana kalendarzykiem 5.08, 7.08, 13.08...jesli sie nie przesunęla wczesniej a plemniki nie byly stalowe to raczej nici z tego. Stąd tez urlopuje, drinkuje, zrobilam tatuaż...wiem, ze tu szanse znikome w tym cyklu.
niby wakacje, niby nie ma szans, niby nie schizujesz a robisz test ciążowy w publicznej toalecie dzień po owulacji? Skoro okres 23.08 to owu miałaś około dwa dni temu 🤷🏻‍♀️
 
Chyba 21.08 lub 23.08 ale u mnie 0.5% szans na ciążę, bo 1.08 ostatni seks, owu prognozowana kalendarzykiem 5.08, 7.08, 13.08...jesli sie nie przesunęla wczesniej a plemniki nie byly stalowe to raczej nici z tego. Stąd tez urlopuje, drinkuje, zrobilam tatuaż...wiem, ze tu szanse znikome w tym cyklu.
To do okresu daleko jeszcze, nie miało prawa Ci nic wyjść na teście 😉
 
Powinna byc max 16 dni? Jeden z kalendarzyków prognozuje mi okres na 18.08 czyli za 7 dni
Czekaj...to mam rozumieć że każdy kalendarzyk pokazuje Ci np owu i okres w inne dni?Bo ja np jak to sprawdzałam na kilku kalendarzykach to mi się daty pokrywaly. Na każdym pokazywał ten sam dzień np okresu
A z tego co ty piszesz i ja rozumiem ,to używasz kilku kalendarzykow, i daty okresu nie są zgodne,no chyba że wpisujesz na każdym inną długość cyklu, to wtedy wszystko jasne
 
reklama
Hejo! Byłam dziś u ginekologa z wynikami, mówi, że nie ma źle! I nie ma się co martwić, mam brać jutro lamette a potem Ovitrelle, żeby spróbować :) i zaprosił mnie za 2 tyg do siebie na oddział na 4 dni żeby pobadać od a do z hormony, cukier itp. Kurde, może nie będzie tak źle :)
A w którym będziesz dniu cyklu jak będziesz w tym szpitalu? Bo w działach na NFZ często te badania, które powinny być w 2-3 dniu cyklu robią w 14. I to jest totalnie niepotrzebne :(. Więc jeśli masz wybór terminy i wiesz jakie badania to postaraj się zrobić tak, żeby się tam znaleźć we właściwym dniu.
U mnie biało.
Już nie liczę na cud.

Bardzo mnie ta biel zdziwiła bo piersi bolą strasznie, a nigdy tak nie było 🤷🏼‍♀️

Może jednak ten wrzesień…
Niestety ból piersi nie jest objawem ciąży, bo inaczej wiele z nas co miesiąc byłoby w ciąży :-(.
 
Do góry