reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

Hejo! Byłam dziś u ginekologa z wynikami, mówi, że nie ma źle! I nie ma się co martwić, mam brać jutro lamette a potem Ovitrelle, żeby spróbować :) i zaprosił mnie za 2 tyg do siebie na oddział na 4 dni żeby pogadać od a do z hormony, cukier itp. Kurde, może nie będzie tak źle :)
Długo będziecie tam gadać w tym szpitalu 😁😁😁
 
reklama
Ale zawsze po tych 2-3 miesiącach można się zacząć starać A w razie ciąży trochę popracować.
Zawsze można, tylko też kwestia jaka praca i jakie objawy też w sumie. U nas dziewczyna lądowała na początku ciąży non stop w szpitalu, a drugi fakt, ze wymiotywala jak kot, a u nas spora firma, więc no w ubikacjach jakieś intymności nie ma. Wiadomo, nie każdy tak ma, ale ja biorę każda ewentualność pod uwagę jak może być 🙈. Ale jak kocham, jak i nie na widzę czasami swojej pracy 😂ale balans mam zachowany 🙈.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jeśli chodzi o 🩸 dalej brak, test bielusieńki, tak jak myślałam. A samopoczucie zobolałe piersi, czuje jakbym przeziębiona była, więc czekam, aż przyjdzie zaraz 🩸🙈.,jednak malpa chce popsuć mi wakacje 😂, ale może popołudniu się zjawi 🤷‍♀️. Ale tak czy tak można mi wpisać 🩸,bo z tego cyklu nic już nie będzie. Czekam na wrzesień 😁
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jeśli chodzi o 🩸 dalej brak, test bielusieńki, tak jak myślałam. A samopoczucie zobolałe piersi, czuje jakbym przeziębiona była, więc czekam, aż przyjdzie zaraz 🩸🙈.,jednak malpa chce popsuć mi wakacje 😂, ale może popołudniu się zjawi 🤷‍♀️. Ale tak czy tak można mi wpisać 🩸,bo z tego cyklu nic już nie będzie. Czekam na wrzesień 😁
Musisz założyć białe spodnie i majtki, u dziewczyn działało! 😂 Okres zaraz przychodził 🤷‍♀️
 
Hejla z rana, oczywiście potwierdziło się, że tam była kreska fabryczna, powinnam byla w tym wc zostawic ten test... 😂😂😂
TEST BIAŁY do 5 min
Wczoraj bylam pierwszy raz od kilku dni w mieście , zrobilam sobie tatuaz na łydce, bo taki mi sie marzył, naczytałam sie o przeciwskazaniach, brzuch pobolewał, to myślę zrobie, moze z ekscytacji olałam cały lacznie z ręką nie pamietam, bo Mama z kuzynka czekały na mnie, więc tez te 5 min dluzylo się niemilosiernie... 😂🤣🤣
No i w tym salonie, akurat nie było rubryki ..nie jestem w ciąży.. więc nie wiem jak to do konca jest...... chyba wiedząc o niej, będąc nie zdecydowalabym się.... no ale nie jestem.
 
Ostatnia edycja:
Hejla z rana, oczywiście potwierdziło się, że tam była kreska fabryczna, powinnam byla w tym wc zostawic ten test... 😂😂😂
TEST BIAŁY do 5 min
Wczoraj bylam pierwszy raz od kilku dni w mieście , zrobilam sobie tatuaz na łydce, bo taki mi sie marzył, naczytałam sie o przeciwskazaniach, brzuch pobolewał, to myślę zrobie, moze z ekscytacji olałam cały lacznie z ręką nie pamietam, bo Mama z kuzynka czekały na mnie, więc tez te 5 min dluzylo się niemilosiernie... 😂🤣🤣
No i w tym salonie, akurat nie było rubryki ..nie jestem w ciąży.. więc nie wiem jak to do konca jest...... chyba wiedząc o niej, będąc nie zdecydowalabym się.... nk ale nie jestem.
Kiedy masz planowana datę okresu?
 
reklama
Kiedy masz planowana datę okresu?
Chyba 21.08 lub 23.08 ale u mnie 0.5% szans na ciążę, bo 1.08 ostatni seks, owu prognozowana kalendarzykiem 5.08, 7.08, 13.08...jesli sie nie przesunęla wczesniej a plemniki nie byly stalowe to raczej nici z tego. Stąd tez urlopuje, drinkuje, zrobilam tatuaż...wiem, ze tu szanse znikome w tym cyklu.
 
Do góry