reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W sierpniu testujemy, się nie poddajemy, a wysokie bety mieć będziemy🤞🤞

To mógł byc bol poowulacyjny, a nawet przy wczesnej ciąży, tak sie zaczyna, a test nie musi jeszcze nic pokazać, chyba nie trzeba panikować na zapas... ja mam takie podejście.
Ok, to ja się poddaje, bo widzę, że sama nie chcesz się skonfrontować z tym co napisałaś / co się dzieje :-). Ból poowulacyjny ale zrobiłaś test ciążowy :p 🤷.
 
reklama
To mógł byc bol poowulacyjny, a nawet przy wczesnej ciąży, tak sie zaczyna, a test nie musi jeszcze nic pokazać, chyba nie trzeba panikować na zapas... ja mam takie podejście.
myśle, ze wiele z nas naprawdę już wiele przeszło i mało rzeczy jest nas w stanie zaskoczyć. Widząc i czując jakieś nieprawidłowości po prostu konsultujemy się z lekarzem i nie ma to związku z paniką tylko z chęcią rozwiązania problemu, który być może przyspieszy zajście w ciąże.
Nikt tu Ci nie każe panikować, tylko rozważyć konsultacje z lekarzem 🤷🏼‍♀️
 
Chyba 21.08 lub 23.08 ale u mnie 0.5% szans na ciążę, bo 1.08 ostatni seks, owu prognozowana kalendarzykiem 5.08, 7.08, 13.08...jesli sie nie przesunęla wczesniej a plemniki nie byly stalowe to raczej nici z tego. Stąd tez urlopuje, drinkuje, zrobilam tatuaż...wiem, ze tu szanse znikome w tym cyklu.
Nie jestem specjalista ,ale mysle ze plemniki z 1.08 raczej nie mają szans dotrwać do 5.08 ,a tym bardziej do 13.08...
 
Jakby, nie wiedząc kiedy owu, najpewniej teat zrobić w dniu @ zeby ciążę wykluczyć, ale ponieważ nie żyje jak zakonnica-oczekując ciąży , żyje, bawię się i siegam po drinki, trzymam reke na pulsie.
myślę, że każda ze staraczek żyje normalnie. Jeździ na wakacje, pije alkohol, imprezuje. Do dnia miesiączki wszystko jest chronione ❤️
 
Ok, to ja się poddaje, bo widzę, że sama nie chcesz się skonfrontować z tym co napisałaś / co się dzieje :-). Ból poowulacyjny ale zrobiłaś test ciążowy :p 🤷.
Mnie boli podbrzusze przed i po owu aż do okresu. Gdybym była po CP z bólami, nie wiedząc kiedy jest owu to już dawno byłabym po wizycie u gina.
 
Ok, to ja się poddaje, bo widzę, że sama nie chcesz się skonfrontować z tym co napisałaś / co się dzieje :-). Ból poowulacyjny ale zrobiłaś test ciążowy :p 🤷.
Jessssu okres moge miec za 7 dni lub 12 dni i tak zoobilam test, od kilku dni mam biały gesty śluz, wykluczam choc moge sie mylić, zeby owu byla w ostatnich dniach i tak zrobilam test, bo wakacjuje, a nie chce zaszkodzić sobie, gdyby jednak jakims cudem byla ciaza, choc szanse na to marne, dlaczego? Bo moge i chcę i stać mnie na test. .. co w tym strasznego, serio nie rozumiem.
 
Mnie boli podbrzusze przed i po owu aż do okresu. Gdybym była po CP z bólami, nie wiedząc kiedy jest owu to już dawno byłabym po wizycie u gina.
No właśnie masz te bole az do @, a ja dzis jak narazie nie mam, piersi sa tkliwsze i pelniejsze, moze pms się rozpoczyna. Co do cp lekarze do 6 tyg trzymaja pacjentki w zawieszeniu, bo albo nie widac gdzie ulokowana cp, albo zakładają, ze ciąża moze sie jeszcze pojawic w macicy, tyle moge wywnioskować, z przypadków, ktore sa mi znane czy wlasnej osobistej. Gdybym poszla do lekarza dzis, co by mi stwierdził niby na tydz do 10 dni przed okresem, odeslalby mnie do domu zeby czekac spikojnie i nie panikować. Poza tym pisząc pobolewanie, nie mam na mysli bolesnosci brzucha wymagajacym brania przeciwbolowych. To trzeba sobie rozróżnić a nie pisac sobie najgorsze scenariusze.
 
reklama
ale przecież ja nie mówię, że nie możesz schizować :) możesz testować codziennie nawet ❤️ ale nie pisz, że masz tryb wakacyjny, olewkę i brak szans bo sama sobie przeczysz co jest lekko zabawne. Bo raz piszesz tak, a za minutę inaczej 🤷🏻‍♀️ sama piszesz, że okres masz mieć 23 sierpnia więc przy prawidłowej fazie lutealnej owu była w tym tygodniu :) więc stąd moje przypuszczenia.
Podobne przeczenie i „oszukiwanie” samej siebie próbowałam jej powiedzieć kilka dni temu ( kilka postów wyżej :) ) ale również, się nie dało. Dokładnie tak samo nie rozumiem mówienia jednego a robienia czego innego, po co to ? Eh, ale dyskusja chyba nie ma sensu ;)
 
Do góry