reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
Tak bardziej to ja chcę czekać bo przez badania itp mam trochę długów i nie stać mnie na in-vitro , musiałabym znowu pożyczać a na dofinansowanie żadne się raczej nie łapie bo mam AMH 0,65- wynik z początku października. Teraz próbowałam cykl ze stymulacją- wcześniej w tym roku naturalnie bo owulacje jeszcze były (poprzednia stymulacja 2 lata temu-udana ale poronienie jak zawsze) były 2 pęcherzyki, 2 ciałka, endo 7mm i nic. Teraz w tym cyklu histero, później 3 cykle stymulacji różnymi lekami i może pożyczę pieniądze chociaż na pobranie komórek. Poronienia prawdopodobnie przez problemy z krzepliwością- wyniki w ciąży miałam rozwalone ale za późno było już na heparynę a w poprzednich miałam do duuupyy lekarzy którzy uważali, że skoro ronię to widocznie tak miało być a leki chcieli wprowadzac od uwidocznienia serca na usg. (Jestem po 5 biochemach tzn do 6tc i 3 ciążach pomiędzy 6 a 11tc)
Teraz jestem obstawiona z każdej strony lekami ale zajść nie mogę więc coś sie zepsuło. 🤷‍♀️
Tak po prawdzie to aż nie wiem co powiedzieć. To jest nieprawdopodobne, ze przez czyjeś zaniedbanie ta droga może skończyć się dla Ciebie w taki sposób. Naprawdę, zatkało mnie.
Helicobacter pylori może powodować m. in. złe wchłanianie, więc jeśli bierzesz jakiekolwiek suplementy, to one mogą się nie przyswajać. Poza tym możesz mieć przewlekłe zapalenie w układzie pokarmowym, które może być bezobjawowe. Albo pozornie bezobjawowe. Eradykacja bakteri to przyjmowanie 2-3 antybiotyków. Bywają nawroty tej paskudnej bakterii. Może lepiej że wyszła teraz niż w ciąży🤷‍♀️
Bakteria wyszła mi już dość dawno tylko do tej pory każdy mówił żeby się tym nie przejmować ;) jak wyjdzie w kale to mąż tez musi się przebadać? @Nel331 Ty się wyleczyłas?
 
Tak po prawdzie to aż nie wiem co powiedzieć. To jest nieprawdopodobne, ze przez czyjeś zaniedbanie ta droga może skończyć się dla Ciebie w taki sposób. Naprawdę, zatkało mnie.

Bakteria wyszła mi już dość dawno tylko do tej pory każdy mówił żeby się tym nie przejmować ;) jak wyjdzie w kale to mąż tez musi się przebadać? @Nel331 Ty się wyleczyłas?
Tak, brałam 3 leki przez dwa tygodnie u u mnie bole brzucha które miałam minęły 🙂
 
reklama
Do góry