reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
Hej dziewczyny, u mnie wczoraj 10 dc i mrugająca buźka na teście owu czyli zbliżamy się do piku. Było bara bara i zastanawiam się jaką strategię objąć: czy codziennie czy co dwa dni? 😄 Dziś w nocy lecimy na krótki urlop, mam nadzieję, że będzie to sprzyjało bzykaniu 😄. Nie mówię mężowi o testach owu, bo w poprzednich staraniach jak o tym mówiłam to jakoś tak sztucznie było. Zakładam za to medalion zwany dzieciorobem. Dostałam go od siostry męża. Nie to, że wierzę w czary mary, ale to dyskretny znak, że produkcję czas zacząć!
Ja kupiłam sobie bransoletke z kamieniem księżycowym 🙈😂 kilka też innych kamieni wspierających ale nawet nie wiem jakie bo to już wybierała ta Pani co robiła jak jej opisałam jakie mam problemy. Też nie wierze ale...wszystkieho sie chwytam 😆
 
Chyba wszystko nadrobiłam. Za duże obroty ostatnio 😪.. Jak myślicie ile dni po owu może być jeszcze widoczne, że było 🤔. Bo w sumie pokazuje mi jedna apka ze średniej 11dc druga 13dc,ale wiele razy jak byłam tak na kontrolach to był pęcherzyk max. 11, więc teraz mam przyjść w 20dc i progesteron w 22dc zbadać i tak się zastanawiam, co jak bd faktycznie wcześniej. Najlepiej by mi pasowało na 17dc ale nie było terminu🙈.
 
reklama
Do góry