reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Ja też zawsze mam mocny wyrzut a tu w tym cyklu takie coś
Moze faktycznie ominelas bo powiem ci ja sie w tym cyklu po raz 1 zaskoczylam. Zwykle mi ciemnieja testy i wiem kiedy spodziewac sie pika. Zwykle 13/14 dc. A teraz 12 dc byl a test negatyw jak nie wiem, ja juz zalamana ze sie przesunie albo wcale owu nie bedzie tymczasem po poludniu nagle sciemnial a o 20 intensywny pik. Zwykle rpbie 2 testy dziennie ale tym razem zrobilan ze 4 bo czulam plodne mocno. Na drugi dzien jeszcze z samego rana pik sie utrzymywal a po 10 juz byl jasniejszy wiec latwo bylo ominac gdybym nie testowala czesto. Ale pwulacja byla na pewno i to bardzo bolesna ... byle sukcesywna bo tak mnie odbyt bolal nawet ze siedziec nie moglam 😅
 
reklama
Moze faktycznie ominelas bo powiem ci ja sie w tym cyklu po raz 1 zaskoczylam. Zwykle mi ciemnieja testy i wiem kiedy spodziewac sie pika. Zwykle 13/14 dc. A teraz 12 dc byl a test negatyw jak nie wiem, ja juz zalamana ze sie przesunie albo wcale owu nie bedzie tymczasem po poludniu nagle sciemnial a o 20 intensywny pik. Zwykle rpbie 2 testy dziennie ale tym razem zrobilan ze 4 bo czulam plodne mocno. Na drugi dzien jeszcze z samego rana pik sie utrzymywal a po 10 juz byl jasniejszy wiec latwo bylo ominac gdybym nie testowala czesto. Ale pwulacja byla na pewno i to bardzo bolesna ... byle sukcesywna bo tak mnie odbyt bolal nawet ze siedziec nie moglam 😅

Tylko właśnie w tym problem że ja testowałam kilka razy dziennie
 
Już po wizycie :) lekarz mega konkretny, zlecił nam póki co cross match, ana 3, ASA i IMK, zrobiliśmy od ręki, zapłaciłam aż strach mówić ile 🙈 i teraz muszę czekać 3 tygodnie na wyniki, kolejna wizyta 15.12 wiec do końca roku mogę się pożegnać z ciąża :( zalecił mi tez zrobić helicobacter z kalu, bo wyszedł mi we krwi i wrócić do endo na leczenie tarczycy, wiec znów szykuje mi się kolejny rok spędzony u lekarzy :(
@Nel331
Helicobacter pylori może powodować m. in. złe wchłanianie, więc jeśli bierzesz jakiekolwiek suplementy, to one mogą się nie przyswajać. Poza tym możesz mieć przewlekłe zapalenie w układzie pokarmowym, które może być bezobjawowe. Albo pozornie bezobjawowe. Eradykacja bakteri to przyjmowanie 2-3 antybiotyków. Bywają nawroty tej paskudnej bakterii. Może lepiej że wyszła teraz niż w ciąży🤷‍♀️
 
Moze faktycznie ominelas bo powiem ci ja sie w tym cyklu po raz 1 zaskoczylam. Zwykle mi ciemnieja testy i wiem kiedy spodziewac sie pika. Zwykle 13/14 dc. A teraz 12 dc byl a test negatyw jak nie wiem, ja juz zalamana ze sie przesunie albo wcale owu nie bedzie tymczasem po poludniu nagle sciemnial a o 20 intensywny pik. Zwykle rpbie 2 testy dziennie ale tym razem zrobilan ze 4 bo czulam plodne mocno. Na drugi dzien jeszcze z samego rana pik sie utrzymywal a po 10 juz byl jasniejszy wiec latwo bylo ominac gdybym nie testowala czesto. Ale pwulacja byla na pewno i to bardzo bolesna ... byle sukcesywna bo tak mnie odbyt bolal nawet ze siedziec nie moglam 😅

U mnie testy też blade były, wieczorem nawet ciemny ale jeszcze nie pik. Rano juz blady😔 zawsze mam ciemne krechy a teraz klapa. Już byłam pewna że bezowulacyjny cykl ale nadzieja jednak była sądząc po wykresie temperatury. No ale niestety test ciążowy negatywny więc tak czy siak nic nie wyszło z tego cyklu 🤷🏻‍♀️ biorę się ostro za listopad... czekam z niecierpliwością na wątek...
Dodaje zdjęcie wykresu temperatur.
 

Załączniki

  • 41029fe1-6171-4bcb-9cce-8481ffcbd330.jpeg
    41029fe1-6171-4bcb-9cce-8481ffcbd330.jpeg
    24,7 KB · Wyświetleń: 31
Dziewczyny testowałam rano i negatyw... Jedna kreską. Okres na razie się nie pojawił, ale u mnie w przedszkolu (w pracy;)) jakiś wirus jest i ledwo żyję... Mdłości i ból głowy już drugi dzień. Dodatkowo temperatura raz spadła mi jakoś we wtorek do 36.81, potem podskoczyla do 37,03 wczoraj i dzisiaj znów 36.80... pewnie na ma co liczyć że jeszcze pojawia się dwie kreski😔
 
Dziewczyny testowałam rano i negatyw... Jedna kreską. Okres na razie się nie pojawił, ale u mnie w przedszkolu (w pracy;)) jakiś wirus jest i ledwo żyję... Mdłości i ból głowy już drugi dzień. Dodatkowo temperatura raz spadła mi jakoś we wtorek do 36.81, potem podskoczyla do 37,03 wczoraj i dzisiaj znów 36.80... pewnie na ma co liczyć że jeszcze pojawia się dwie kreski😔

A kiedy masz dostać @ ?
 
reklama
Do góry