reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Widzicie coś?
 

Załączniki

  • IMG_20221013_215605.jpg
    IMG_20221013_215605.jpg
    676,7 KB · Wyświetleń: 132
reklama
Brzuch mnie boli jestem już 9 dni po ovitrelle i sprawdzam czy już go nie ma a wczoraj rano 25zrobilam i nie było kreski dzisiaj rano 10i też czysto i tak sobie wieczorowa pora siknelam w ramach rozrywki przy kąpieli😉
 
Czesc dziewczyny. Obserwuje Was juz bardzo dlugo. Jak spojrzalam w historie obserwowanych formum to od stycznia 2020 roku jestem tutaj. Obserwuje sobie Was ciuchutko. Jestem 4 dni przed@ , mysle ze owu mialam od 1 do 3 bo mialam plamienia. Chyba ze jeszcze zle to odczytuje. Od 3 dni cmi mnie brzuch. Wczoraj robilam test ale biel. Jestem z mezem umowiona do poradni leczenia nieplodnosci. 2 razy po niby owulacji robilam prog ale wyszedl 0.4 wiec lipa. Lekarz zalecil inofem duo wiec biore. Boje sie ze znowu bedzie lipa. W sumie staram sie od 2019. Ale jak chlop byl za granica to niewiem czy mozna nazwac to staraniami. Teraz przynajmiej jest juz w domu. Czekam do 18 i testuje bo chyba wczesniej ro nie ma sensu. 😊😊😊😊😊😊😊😊
 
reklama
Czesc dziewczyny. Obserwuje Was juz bardzo dlugo. Jak spojrzalam w historie obserwowanych formum to od stycznia 2020 roku jestem tutaj. Obserwuje sobie Was ciuchutko. Jestem 4 dni przed@ , mysle ze owu mialam od 1 do 3 bo mialam plamienia. Chyba ze jeszcze zle to odczytuje. Od 3 dni cmi mnie brzuch. Wczoraj robilam test ale biel. Jestem z mezem umowiona do poradni leczenia nieplodnosci. 2 razy po niby owulacji robilam prog ale wyszedl 0.4 wiec lipa. Lekarz zalecil inofem duo wiec biore. Boje sie ze znowu bedzie lipa. W sumie staram sie od 2019. Ale jak chlop byl za granica to niewiem czy mozna nazwac to staraniami. Teraz przynajmiej jest juz w domu. Czekam do 18 i testuje bo chyba wczesniej ro nie ma sensu. 😊😊😊😊😊😊😊😊
Powodzenia . Jeśli nie masz pewności kiedy miałaś owu to ciężko powiedzieć kiedy wyjdzie Ci test jeśli była byś w ciąży . Trzymam kciuki
 
Do góry