reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Powodzenia . Jeśli nie masz pewności kiedy miałaś owu to ciężko powiedzieć kiedy wyjdzie Ci test jeśli była byś w ciąży . Trzymam kciuki
Najlepsze jest to ze jak bylam w szpitalu bo moj ginekolog zapytal sie czy mialam owulacje i jak sprawdzalam . Powiedzialam ze testybi monitoring to mnie zrabal ze testami owu sobie badam owulacje. Ze to szajs itp. Troche sie zmieszala. Oqulacje mysle ze mialam wtedy bo alu byl inny. Ale znajac moje szczesciw to sie przesunelo
 
reklama
dzięki, że się z nami z tym podzieliłaś. W takim razie na prolaktynę też będę musiała zwrócić uwagę i zapytać lekarza o to, bo też jest dość wysoka u mnie.
prolaktyna w ciąży rośnie więc to normalne że będę wyższa.
Niska beta to i prog jeszcze nie wystrzelił 😁 czekamy na przyrost, wszystko jest pięknie 🤍
 
Brzuch mnie boli jestem już 9 dni po ovitrelle i sprawdzam czy już go nie ma a wczoraj rano 25zrobilam i nie było kreski dzisiaj rano 10i też czysto i tak sobie wieczorowa pora siknelam w ramach rozrywki przy kąpieli😉

9 dni po ovitrelle to jakieś 7 po owulacji więc zdecydowanie większe prawdopodobieństwo jest ze to ovitrelle.
 
Najlepsze jest to ze jak bylam w szpitalu bo moj ginekolog zapytal sie czy mialam owulacje i jak sprawdzalam . Powiedzialam ze testybi monitoring to mnie zrabal ze testami owu sobie badam owulacje. Ze to szajs itp. Troche sie zmieszala. Oqulacje mysle ze mialam wtedy bo alu byl inny. Ale znajac moje szczesciw to sie przesunelo

Zmień ginekologa
 
Czesc dziewczyny. Obserwuje Was juz bardzo dlugo. Jak spojrzalam w historie obserwowanych formum to od stycznia 2020 roku jestem tutaj. Obserwuje sobie Was ciuchutko. Jestem 4 dni przed@ , mysle ze owu mialam od 1 do 3 bo mialam plamienia. Chyba ze jeszcze zle to odczytuje. Od 3 dni cmi mnie brzuch. Wczoraj robilam test ale biel. Jestem z mezem umowiona do poradni leczenia nieplodnosci. 2 razy po niby owulacji robilam prog ale wyszedl 0.4 wiec lipa. Lekarz zalecil inofem duo wiec biore. Boje sie ze znowu bedzie lipa. W sumie staram sie od 2019. Ale jak chlop byl za granica to niewiem czy mozna nazwac to staraniami. Teraz przynajmiej jest juz w domu. Czekam do 18 i testuje bo chyba wczesniej ro nie ma sensu. 😊😊😊😊😊😊😊😊

Ale czeka, jak progesteron po domniemanej owulacji był 0,4 to znaczy że owulacji na 100% nie było. Czy sprawdzałaś ze była później?
 
Co do prolaktyny i mleka w piersiach, ja potrafiłam znaleźć u siebie mleko 3 lata po porodzie 🙈 a raczej mąż na to zwrócił uwagę, ze chyba mam trochę mleka 🤣🤣 prolaktyna wówczas oczywiście w normie, ale górnych granicach, usg bez zarzutu. No i lekarz powiedział, ze możemy nic z tym nie robić, jeśli mnie to jakoś mocno nie wkurza, bo jest to fizjologiczne i niektóre kobiety maja pokarm do końca swoich dni, jeśli kiedyś były w ciąży ;) to tak, gdyby ktoras się martwiła mocno albo czekała, ze samo zaniknie już długo- wówczas jednak trzeba do giną i wziąć leki ☺️
 
Ale czeka, jak progesteron po domniemanej owulacji był 0,4 to znaczy że owulacji na 100% nie było. Czy sprawdzałaś ze była później?
Nie sprawdzilam bo niedlugo potem mialam @. Mam strasznie nieregularne miesiaczki. Mierze temp itp. Ale zauwazylam ze od pewnego czasu nie mam owulacji. Biore witaminy, leki ktore mi przepisal lekarz. Ale ile to mozna czekac wiec zapisalismy sie do poradni nieplodnosci.
 
Nie sprawdzilam bo niedlugo potem mialam @. Mam strasznie nieregularne miesiaczki. Mierze temp itp. Ale zauwazylam ze od pewnego czasu nie mam owulacji. Biore witaminy, leki ktore mi przepisal lekarz. Ale ile to mozna czekac wiec zapisalismy sie do poradni nieplodnosci.

A jak Twoje AMH?
 
reklama
Hmm, a jak się robi drenaż limfatyczny?
Albo kto taki drenaż robi?

Jakoś ta limfą musi się wydostać z organizmu. Zaciekawiło mnie to.

Coś wspominałaś, że morfologia Ci wyszła niezbyt, dobrze kojarzę?
Drenaż robi wykwalifikowany fizjoterapeuta i polega on na delikatnym masażu skory mającym na celu odprowadzenie chlonki :)
Morfologia sama w sobie wyszła mi przyzwoicie, jedynie żelazo niskie i płytki krwi wysokie. Robiłam tez lipidogram i inne takie podstawy i wszystko wyszło względnie ;) tylko to żelazo musze unormować.
 
Do góry