reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Ja tez odżywiałam się poprawnie i tyłam 🤷🏻‍♀️ Mi ta dietetyczka powiedziała, ze mam bardzo dużo zgromadzonych płynów, to nawet połowa wagi moich mięśni, zaleciła mi drenaże limfatyczne. No i najgorzej z tym metabolizmem, u mnie jest dramat wiec wszystko się odkłada. Trzeba to wszystko podkręcić od nowa.
Hmm, a jak się robi drenaż limfatyczny?
Albo kto taki drenaż robi?

Jakoś ta limfą musi się wydostać z organizmu. Zaciekawiło mnie to.

Coś wspominałaś, że morfologia Ci wyszła niezbyt, dobrze kojarzę?
 
reklama
Dziewczyny, przepraszam, że zawracam Wam głowę o ten progesteron. Ale kompletnie się na tym nie znam, a do lekarza o tej godzinie już dzwonić nie będę 🙈

10 października miałam 11.6 (8dpo), a z dziś wynik na zdjęciu. Jest ok? Będę jeszcze w sobotę robić razem z betą, bo mam już wykupiony. Prolaktynę miałam razem na skierowaniu z innymi badaniami, ale jej chyba teraz nie bierze się pod uwagę?
 

Załączniki

  • f9293a76-36a9-4e00-83b6-8c2f002a6eab.jpeg
    f9293a76-36a9-4e00-83b6-8c2f002a6eab.jpeg
    26,7 KB · Wyświetleń: 90
  • 9484b845-d376-43fc-97ee-eec2a9a0a846.jpeg
    9484b845-d376-43fc-97ee-eec2a9a0a846.jpeg
    18,9 KB · Wyświetleń: 83
Dziewczyny, przepraszam, że zawracam Wam głowę o ten progesteron. Ale kompletnie się na tym nie znam, a do lekarza o tej godzinie już dzwonić nie będę 🙈

10 października miałam 11.6 (8dpo), a z dziś wynik na zdjęciu. Jest ok? Będę jeszcze w sobotę robić razem z betą, bo mam już wykupiony. Prolaktynę miałam razem na skierowaniu z innymi badaniami, ale jej chyba teraz nie bierze się pod uwagę?
właśnie ja mialam jakiś inny zakres referencyjny, jeśli chodzi o prolaktyne. Nie chce mi się po nocach szukać wyników i jednostek, ale miałam normy do 26 chyba, a ja miałam 46. Biorę bromocorn i za jakiś czas zbadam. Dodam, że od czasu jak zaszlam W ciążę miałam pokarm w piersiach i utrzymywał się do teraz. Biorę leki z miesiąc i w jednej piersi zniknął całkowicie, a w drugiej jak mocno nacisne to jakaś kropelka się pojawia
 
Dziewczyny, przepraszam, że zawracam Wam głowę o ten progesteron. Ale kompletnie się na tym nie znam, a do lekarza o tej godzinie już dzwonić nie będę 🙈

10 października miałam 11.6 (8dpo), a z dziś wynik na zdjęciu. Jest ok? Będę jeszcze w sobotę robić razem z betą, bo mam już wykupiony. Prolaktynę miałam razem na skierowaniu z innymi badaniami, ale jej chyba teraz nie bierze się pod uwagę?
Wydaje mi się że bardzo ok, ale niech mądrzejsze się wypowiedzą 🙂 Nie pamiętam bety jaką miałaś, ale chyba bardzo wcześnie wyłapałaś? Ja taki progesteron miałam przy hcg 247 🙈
 
właśnie ja mialam jakiś inny zakres referencyjny, jeśli chodzi o prolaktyne. Nie chce mi się po nocach szukać wyników i jednostek, ale miałam normy do 26 chyba, a ja miałam 46. Biorę bromocorn i za jakiś czas zbadam. Dodam, że od czasu jak zaszlam W ciążę miałam pokarm w piersiach i utrzymywał się do teraz. Biorę leki z miesiąc i w jednej piersi zniknął całkowicie, a w drugiej jak mocno nacisne to jakaś kropelka się pojawia
Jeju, a w którym miesiącu/tygodniu poroniłaś?

Jakie te nasze organizmy są niesamowite.
 
Jeju, a w którym miesiącu/tygodniu poroniłaś?

Jakie te nasze organizmy są niesamowite.
to był 6 tydzień. Zdziwiłam się właśnie, że tak szybko ten pokarm się pojawił. Jak nacisnelam cycka, to potrafił wystrzelić w oko🙈 taki porządny sik. I tak se z tym chodziłam, aż w końcu sama z siebie zrobiłam badanie prolaktyny i wyszła mocno przekroczona. Dodam, że jak starałam się o ciążę, że prolaktyne miałam przekroczona o 3 jednostki, poszłam do innego gina z tym i przepisał mi bromocorn. W tym cyklu zaszlam w ciążę, ale dodatkowo bylam na aromeku pkus ovi. Po poronieniu ta prolaktyna była jeszcze większą i dopiero jak poszlam z wynikiem miesiąc temu do mojej ginki (bo pierwszy raz aromek i ovi nie zadziałało) to ona też mi ten bromocorn przepisała
 
to był 6 tydzień. Zdziwiłam się właśnie, że tak szybko ten pokarm się pojawił. Jak nacisnelam cycka, to potrafił wystrzelić w oko🙈 taki porządny sik. I tak se z tym chodziłam, aż w końcu sama z siebie zrobiłam badanie prolaktyny i wyszła mocno przekroczona. Dodam, że jak starałam się o ciążę, że prolaktyne miałam przekroczona o 3 jednostki, poszłam do innego gina z tym i przepisał mi bromocorn. W tym cyklu zaszlam w ciążę, ale dodatkowo bylam na aromeku pkus ovi. Po poronieniu ta prolaktyna była jeszcze większą i dopiero jak poszlam z wynikiem miesiąc temu do mojej ginki (bo pierwszy raz aromek i ovi nie zadziałało) to ona też mi ten bromocorn przepisała
dzięki, że się z nami z tym podzieliłaś. W takim razie na prolaktynę też będę musiała zwrócić uwagę i zapytać lekarza o to, bo też jest dość wysoka u mnie.
 
reklama
Do góry