reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
Super, że ogarnęli więcej niż planowali.
Aby się teraz ładnie zagoiło i ból szybko minął. A do maja zleeeeci ;). Najważniejsze, że problem pokonany.
Ja też mam operację za 2 tyg. 🫥🫥🫥 I boję się bólu po.. a Ty gdzie to robiłaś jeśli można wiedzieć?
W prywatnym szpitalu w województwie kujawsko-pomorskim. Trzymam kciuki, za szybki powrót do zdrowia! Dawaj znać. A co dokladnie będziesz miała operowane ?
 
U mnie 33dc, 3 testy białe(robione od 30dc), w zasadzie nie wiem czy to nie cykl bezowulacyjnny, bo nie miałam śluzu, ani żadnych objawów płodności. Miałam testować jutro, ale w ciąży nie jestem. Czekam na okres. Ciekawe kiedy przyjdzie🤔, chyba w okresie kp może być nieregularny? Ktoś coś wie? Ja z tych co miały krótkie, regularne cykle.
Zmieniły mi się chwilowo plany w pracy i do końca roku, a nawet początek przyszłego, na pewno wchodzę w tryb pauzujący. Trzymam kciuki za pozostałe testujące w haloween😉
 
A póki co samopoczucie w porządku. W tym cyklu staram się wrzucić na luz. Pogoda na razie ładna więc cieszy oko. A twoje?
Też dziękuję.
Czekam na @, ale objawów nie mam ani na okres, ani tym bardziej ciążowych. Jedynie sutki mnie bolą(?), ciągną(?) 🤷🏻‍♀️. Co dalej znaczy, że czekam na 🐒.

Dziś zdecydowana poprawa z ręką, a raczej z żyłą, już nią mogę ruszać, chyba będę żyć😉.
 
reklama
Do góry