reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Jak tam samopoczucie, dziewczyny?

Wątek nam powoli zamiera😶‍🌫️.

Bonzur

Jak to mówią coś się kończy, coś się zaczyna :) nowy miesiąc nowe możliwości.

Wstałam o 11 nowego czasu czyli chyba o 12 starego? :D
Plusy wywiezienia dzieci do dziadków.
Ja zawsze lubiłam okolice 01.11 ponieważ mam urodziny, do tego lubiłam te spotkania rodziny na cmentarzach, zawsze obiad potem u dziadków. A odkąd urodziłam sobie w tej okolicy synka, to już w ogóle. Dodtkowo jesteśmy niewierzący więc dla nas to czas radości i sobie obchodzimy te święto w stylu dia los muertos

Dia-de-los-Muertos.jpg
 
reklama
Jak tam samopoczucie, dziewczyny?

Wątek nam powoli zamiera😶‍🌫️.

Ja zostałam pochłonięta przez żyćko i nie ogarniam nawet jaki mam dc 😂🤦‍♀️
Dziś musiałam w apce sprawdzić bo nawet nie wiem kiedy spodziewać się owulacji. Zapisałam się na 13.11 na testowanie bo 13 jest moją ulubioną liczbą ale widzę, że mogę być wtedy i 7 dpo🤦‍♀️😂
 
Jak tam samopoczucie, dziewczyny?

Wątek nam powoli zamiera😶‍🌫️.
Samopoczucie w porządku. Jedynie z głową nie halo, bo mi się włącza analiza papieru toaletowego przy sikaniu czy aby krwi na nim nie ma. 🤦🙈🙊 Tak to jest ok.
Zastanawiam się czy iść jutro jeszcze na betę hmm. Na wizytę umówiłam się 9.11 i zobaczymy jak to będzie.
 
reklama
Samopoczucie w porządku. Jedynie z głową nie halo, bo mi się włącza analiza papieru toaletowego przy sikaniu czy aby krwi na nim nie ma. 🤦🙈🙊 Tak to jest ok.
Zastanawiam się czy iść jutro jeszcze na betę hmm. Na wizytę umówiłam się 9.11 i zobaczymy jak to będzie.
A to całkiem normalne ;) tez to przerabiałam :* na szczęście w którymś momencie przechodzi
 
Do góry