reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Też dziękuję.
Czekam na @, ale objawów nie mam ani na okres, ani tym bardziej ciążowych. Jedynie sutki mnie bolą(?), ciągną(?) 🤷🏻‍♀️. Co dalej znaczy, że czekam na 🐒.

Dziś zdecydowana poprawa z ręką, a raczej z żyłą, już nią mogę ruszać, chyba będę żyć😉.

To dobrze, że z tą ręką już lepiej.
A powiedz ile jesteś dpo? I kiedy powinnaś dostać okres? Może się coś z tego szykuje 😊
 
reklama
A mi temperatura wystrzelila-wystarczyla godzina snu dłużej 😀miłego dnia dla wszystkich!
Mi też dzisiaj wystrzeliła do góry! ;) jestem tak 1-2 dni po owulce, więc wszystko się zgadza.
Miłego dnia! ☕
5:13 wstałam. Na siku 😂.

No ale niedziela, więc zdecydowanie wolę 7:20 na pobudkę xD.
Godzina 5 to moja stała godzina na siku :D
To pewnie przez to, że codziennie przed snem muszę się napić przynajmniej pół szklanki wody.
Jak tam samopoczucie, dziewczyny?

Wątek nam powoli zamiera😶‍🌫️.
Samopoczucie super 😍 zawsze jestem podjarana przez pierwsze dni po owu, temp rosnie, cycki bolą po owu mocniej niż zwykle. W nocy mi przeszkadzały 🤣
Dzisiaj stawiam na sport!
W poprzednich cyklach robiłam błąd, bo rezygnowałam z większej aktywności, bo może jestem w ciąży.. Teraz już na to nie patrzę. Robię swoje i idę do przodu.
 
To dobrze, że z tą ręką już lepiej.
A powiedz ile jesteś dpo? I kiedy powinnaś dostać okres? Może się coś z tego szykuje 😊
Dziś 13 dpo, okres ma przyjść jutro lub na Wszystkich Świętych. Jestem z tych testujących jutro 🤔, ale zastawiam się, czy nie przenieść się na 1.11.
 
Dziś 13 dpo, okres ma przyjść jutro lub na Wszystkich Świętych. Jestem z tych testujących jutro 🤔, ale zastawiam się, czy nie przenieść się na 1.11.
13 dpo to już moglabyś spokojnie testować. Ale wiem wiem, Ty nie z tych :D
Zgodnie z planem zatestuj jutro i uracz nas pięknymi kreseczkami na koniec miesiąca.
 
U mnie temperatura zygzaczkiem znowu troche w doł, tez bolą mnie wyłącznie sutki, i od rana kłuje w prawym jajniku, co bardziej mnie martwi niż cieszy, śluz kremowo-żółty- calkiem mokro i nic po za tym. Kalkulator twierdzi, ze testować powinnam 4 lub 5.11 a znając mnie, zacznę od 8 dni po, lub gdy temperatura zechce przekroczyć 37°🤣🤪
 

Załączniki

  • Screenshot_20221030-100040_Premom.jpg
    Screenshot_20221030-100040_Premom.jpg
    143,2 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Do góry