reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
Absolutnie bym nie pomyślała tak, nawet mam w rodzinie 3 siostry które z czystego przypadku miesiąc po miesiącu urodziły.
Ja z siostrą urodziłyśmy dzieci miesiąc po miesiącu😉 z perspektywy czasu wyszło fajnie. Dzieci za sobą przepadają. Ale my z siostra brałyśmy ślub w jednym roku, ona wiosną ja jesienią. Obie chciałyśmy mieć dzieci, po prostu, ot, tak się ułożyło.

Chłop mi wrócił z pracy zakatarzony i lekko podziębiony, ale stwierdził, że ma nadzieję na leczenie seksem😂.
On wie, że to go postawi na nogi.
Jak mój narzeka, że go coś boli, albo bierze, to mówię "za mało seksu"😂 Tylko że u nas to jest zgodne z prawdą, w tym cyklu zdarzyło się "aż" 2razy. Dlatego nie spodziewam się || na teście.

Ja mam w nationale n od paru lat i w sumie jak porównywałam to wychodzi korzystnie. Na śmierć jest 200 tys, do tego pakiet rozszerzony nowotwory 40 tys. Składka wspólna z mężem 152 zł. Teraz zmienialiśmy naszą opiekun ubezpieczenia i nam fajnie wszystko ustawiła według naszych potrzeb.
Zastanawiamy się jeszcze nad grupowym.. Tam dochodzą inne świadczenia typu urodzenie dziecka, urodzenie martwego dziecka nawet jest... Co w dzisiejszych czasach niestety się zdarza :( , trwały uszczerbek na zdrowiu, śmierć rodzica, nowotwory, choroby zakaźne itp.
Tak jak piszecie, lepiej nie korzystać, lepiej być zdrowym i żyć. My z mężem jesteśmy w PZU, za ur. Dziecka było 1.500zl dla każdego z nas. Za to że dziecko było chore na nowotwór i zmarło dostalismy 5.000zl bodajże, i też chyba otrzymało każde z osobna. Dostarczyliśmy tylko pismo ze szpitala o chorobie dziecka, a później akt zgonu. Ubezpieczyciel o nic nie pytał, pieniądze były na koncie na 2gi dzień.
 
Już po wizycie :) lekarz mega konkretny, zlecił nam póki co cross match, ana 3, ASA i IMK, zrobiliśmy od ręki, zapłaciłam aż strach mówić ile 🙈 i teraz muszę czekać 3 tygodnie na wyniki, kolejna wizyta 15.12 wiec do końca roku mogę się pożegnać z ciąża :( zalecił mi tez zrobić helicobacter z kalu, bo wyszedł mi we krwi i wrócić do endo na leczenie tarczycy, wiec znów szykuje mi się kolejny rok spędzony u lekarzy :(
@Nel331
 
No u mnie październik odpada. Jestem w szpitalu na ginekologii,krwotoku dostałam.Malo tego próby nerkowe są kiepskie i glukoza na czczo za wysoka.Dwa antybiotyki w kroplowkach dostaje m.in Cipronex, coś jeszcze dożylnie w zastrzyku i czopek przeciwzapalny.😞Do środy nie ma mowy o wyjściu. Dzisiaj będą wyniki odnośnie nerek i glukozy. Na USG wyszedł torbiel na nerce.Troche mnie to psychicznie rozłożyło....🥺
 
Już po wizycie :) lekarz mega konkretny, zlecił nam póki co cross match, ana 3, ASA i IMK, zrobiliśmy od ręki, zapłaciłam aż strach mówić ile 🙈 i teraz muszę czekać 3 tygodnie na wyniki, kolejna wizyta 15.12 wiec do końca roku mogę się pożegnać z ciąża :( zalecił mi tez zrobić helicobacter z kalu, bo wyszedł mi we krwi i wrócić do endo na leczenie tarczycy, wiec znów szykuje mi się kolejny rok spędzony u lekarzy :(
@Nel331
A masz jakieś objawy tego helicobactera? Wzdęty brzuch, jakieś problemy żołądkowo-jelitowe?
 
Już po wizycie :) lekarz mega konkretny, zlecił nam póki co cross match, ana 3, ASA i IMK, zrobiliśmy od ręki, zapłaciłam aż strach mówić ile 🙈 i teraz muszę czekać 3 tygodnie na wyniki, kolejna wizyta 15.12 wiec do końca roku mogę się pożegnać z ciąża :( zalecił mi tez zrobić helicobacter z kalu, bo wyszedł mi we krwi i wrócić do endo na leczenie tarczycy, wiec znów szykuje mi się kolejny rok spędzony u lekarzy :(
@Nel331
No to w sumie bardzo dobrze, macie badania zrobione i następna wizytę ogarnięta i na niej już będą zalecenia.
A wiesz może dlaczego dostałaś ten corss do zrobienia ?
 
Już po wizycie :) lekarz mega konkretny, zlecił nam póki co cross match, ana 3, ASA i IMK, zrobiliśmy od ręki, zapłaciłam aż strach mówić ile 🙈 i teraz muszę czekać 3 tygodnie na wyniki, kolejna wizyta 15.12 wiec do końca roku mogę się pożegnać z ciąża :( zalecił mi tez zrobić helicobacter z kalu, bo wyszedł mi we krwi i wrócić do endo na leczenie tarczycy, wiec znów szykuje mi się kolejny rok spędzony u lekarzy :(
@Nel331
z jednej strony mi przykro, z drugiej fajnie że działacie, a z trzeciej to cieszę się samolubnie, że nie zostanę tu sama do końca roku 😂
 
Już po wizycie :) lekarz mega konkretny, zlecił nam póki co cross match, ana 3, ASA i IMK, zrobiliśmy od ręki, zapłaciłam aż strach mówić ile 🙈 i teraz muszę czekać 3 tygodnie na wyniki, kolejna wizyta 15.12 wiec do końca roku mogę się pożegnać z ciąża :( zalecił mi tez zrobić helicobacter z kalu, bo wyszedł mi we krwi i wrócić do endo na leczenie tarczycy, wiec znów szykuje mi się kolejny rok spędzony u lekarzy :(
@Nel331
Czyli obie zostaniemy staraczkami do 2023r. 😞 Ja mam sporo badań zleconych ale już nawet nie mam za co ich robić bo moje wydatki od ostatniego roku co miesiąc przewyższają moje dochody i robię co miesiąc po jednym czy kilka tańszych...
 
reklama
Do góry