reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

W lipcu na testy sikamy ⏸️ 🎉 i swoje marzenie spełniamy 🤰🏼👶🏻

reklama
przyprawy są najgorsze... Jak postanowiłam sobie zrobić słoiczki, to też miałam zawaloną całą podłogę w kuchni. Było to jakieś 1,5 roku temu, a teraz mam burdel w słoiczkach i muszę się wreszcie za niego zabrać. 😆
ja właśnie już wymierzylam, że mi się do tej szuflady zmieści 20 słoiczków. Najlepsze jest to, że nie używam przypraw prawie, ale mamy 8ch od zajebania.

A hitem jest to, że moim dzisiejszym misz maszem zwolniłam całą wielką szufladę w kuchni 😳 tylko ja jestem bezlitosna i dużo wypieprzam przy takich porządkach. A jak wczoraj powiedziałam mężowi, że by się przydało wywalić trochę kubków, bo mamy kilkadziesiąt, a używamy trzy na krzyż, to zrobił kota ze Shreka i powiedział, że "przecież to dobre kubki są"... No i co z tego, że dobre, jak część trzy lata temu schowałam do szuflady i do tej pory się nie skapnal, że tam są 🤦‍♀️
 
poświęciłam moje 3,20 PLN i dla Was przeprowadziłam eksperyment testowo - staralniczy.
Jeden z testów moczyłam aż barwnik był w 1/4 pola, a drugi do momentu, aż barwnik był w 4/5 pola.
Czy widzicie tu jakąś kreskę i czy widzicie różnicę między testami?
Zobacz załącznik 1550100
jakby się dobrze wpatrzeć to jakby na pierwszym coś przebija
 
reklama
Kondycyjnie i wyglądowo czułam się petardą od 16 do 33 tki potem kg wchodziły jakby z powietrza 🫤🙁☹️ rozlazła czuję się już od jakiś 4, 5 lat. Ale to ewidentnie wina mojego braku samozaparcia i regularności działań, ktore podejmuje. Az boję się sierpnia, mąż zaczyna urlop, będzie trening 6 x w tyg 😁😆🤣
U mnie nie wiek wplywa na samopoczucie a wyćwiczone lenistwo.

Co myslicie o tego rodzaju ćwiczeniach? Duzo filmików na tik toku mi się wyswietla.
Jak nie mam czasu na pakiernie to czasem wjezdza kulakowska:)
Jakby co to 1h wspinaczki spala do 900 kcl, a 1h rolek do 700 kalorii ;D Polecam. W dodatku wszystko podczas zabawy
😳😳😳 biegając na interwale godzine pod gorke, mam 500/600 kcal…. A rolki to lekkie ruchy, aż tyle kcal?
 
Do góry