reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W kwietniu dobrze się bawimy to i w ciąże zachodzimy!

reklama
A ja za każdym razem jak jadłam to niedobre było :(
a co jadłaś? Ja w sumie jem tam tylko burgera klasycznego i na jakieś dłuższe wyjścia serki chrupiące na przystawkę i zawsze jest ok, niezależnie od miasta. Wiadomo, nie są to najlepsze burgery jakie jadłam w życiu, ale jak dla mnie są spoko i przede wszystkim "bezpieczne" w delegacjach, a po tym, jak raz spędziłam prawie całą noc na hotelowym kiblu przed ważnym spotkaniem i raz wracałam pociągiem z dramatycznym bólem brzucha po jedzeniu w niby dobrze ocenianych miejscowych lokalach, to to jest dla mnie bardzo ważne 😅
Właśnie to co jadłaś?
Bo my też często bywamy w różnych Sphinxach jedliśmy praktycznie wszystko z menu od burgerów przez shoarme queasadille nawet szparagi z jajkiem i wszystko zawsze było super 🙂
 
Omg, u mnie dzisiaj same dramaty, najpierw rano mi się forum nie otwierało a potem zapomniałam wziąć telefon do pracy😱 i miałam klasyczny syndrom odstawienia. Co tam fb, pudelki, najbardziej mi brakowało Waszych newsow💕🤣
 
Właśnie to co jadłaś?
Bo my też często bywamy w różnych Sphinxach jedliśmy praktycznie wszystko z menu od burgerów przez shoarme queasadille nawet szparagi z jajkiem i wszystko zawsze było super 🙂
Ja zawsze jadam shoarma wszelakie i nigdy nic mi nie było.
Ale ja mam żelazny żołądek na jedzenie. Szkoda ze na alko już mi się po 30 zmieniła tolerancja 🤣🤣
 
Ja zawsze jadam shoarma wszelakie i nigdy nic mi nie było.
Ale ja mam żelazny żołądek na jedzenie. Szkoda ze na alko już mi się po 30 zmieniła tolerancja 🤣🤣
odpukać też nie miewam problemów żołądkowych
Jak lecieliśmy pierwszy raz do Egiptu to każdy nas straszył zemstą faraona,
Jedliśmy bez ograniczeń i nic, jedyne co to wody z kranu unikaliśmy
 
reklama
Polecacie jakieś suple dla mężczyzn w staraniach?
Mój zawsze łykał Vitotal ot tak, teraz mu się skończyły i nie wie czy kupować czy może coś innego?
 
Do góry