reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym tygodniu i z jaką wagą urodziły się bliźniaki

Ja urodziłam w 26 tyg ciąży... Chłopaków po 1kg ( i tak były duże)
Ale chłopcy już są zdrowe i dobrze się rozwijają...także uważajcie mamy! Znajdzcie dobrego lekarza i nie oszzcedzajcie na dodatkowych usg! To jest bardzo bardzo ważne, mnie prowadził lekarz, który uważał,że wszystko jest super, a jak trafiłam do prywatnego to złapał się za głowę...
Tak to już jest z naszymi przychodniami...:(
 
reklama
Urodziłam w 35tyg-26.11 2010r przez cc ze względu niedotlenienia
Antoś 2410 45cm 5 punktów ze względu na zamartwice
Helenka 2310 48cm 5 punktów też zamartwica
W szpitalu byliśmy 10 dni teraz maluchy mają 4 miesiące i Antoś waży prawie 7kg a Helenka prawie 8kg i są zdrowe jak ryby:):-)
 
Witam,
To i ja sie dopisze:)
porod przez CC, 38 tydzien, waga: Lenka 2790 i Olaf 2795.

szczesliwa mama...:-)
 
Witamy się także i my!

Rozwiązanie nagłe przez cc w 33 tyg, krwawienie (odklejajace sie łożysko)
Nadia 1610 g 45 cm i 7 pkt
Natalka 1270 g 42 cm i 7 pkt
miesiąc w szpitalu 3 tyg w inkubatorach, teraz Nadia 3800, Natalka 3300, mają 11 tygodni są śliczne i zdrowe ale strachu się najedliśmy nie życzę nikomu !!!!!
 
Witam maga. Gratuluje, a myślałam, że mój Szymuś (miał 2kg) to maleństwo a 1270 nie wyobrażam sobie. Super że już wszystko dobrze. Ciesz się z każdej chwili bo dzieci szybko rosną i tak spokojnie jak teraz już później nie będzie :-) pozdrawiam
 
Moi chłopcy urodzili się w 30 tyg przez cc.
Paweł 1770g i 43cm
Jakub 1560g i 41cm
Maluchy urodzili się w zamartwicy,w szpitalu spędziliśmy 34 dni,w tym 14 dni w inkubatorze i pod cepap-em,
ocena wg Apgar 4 i 5
 
Dzięki dziewczyny za taki topik. Jestem w ciąży bliźniaczej i z tego co widzę to zdecydowana większość jednak dzieci rodzi się zdrowa.
aga71- czy twoje maleństwa doszły so siebie? Mam nadzieje, że tak,nie wiem co to zamartwica.
 
reklama
Dzięki dziewczyny za taki topik. Jestem w ciąży bliźniaczej i z tego co widzę to zdecydowana większość jednak dzieci rodzi się zdrowa.
aga71- czy twoje maleństwa doszły so siebie? Mam nadzieje, że tak,nie wiem co to zamartwica.
zamartwica jest to ciężka nie wydolność u noworodka krążeniowo-oddechowa
teraz jest super,było już po 14 dniach
teraz to dwa małe diabesłki o wyskokowych pomysłach
po mimo tak wczesnego porodu nie bylismy rehabilitowani,nie było takiej potrzeby.
 
Do góry