reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W którym tygodniu i z jaką wagą urodziły się bliźniaki

reklama
Lawenda zapraszam na rozpakowane, kto Ci proód odbierał i wogóle jak było w szpitalu a jak jest teraz? No my mamy prawie rok, ale szybko zleciało.
 
Moi chłopcy przyszli na świat w 30tc poprzez cc.
Sa wczesniaczkami.,ale najwazniejsze ze zdrowe:biggrin2:
Karolek: 1480, 41cm
Kacperek: 1390, 41cm
 
Yenefer,moje chlopaczki byly tak malutkie,ze az bylam przerazona:szok:.
W 29 tc dostalam skurcze,lezalam tydziec na podtrzymaniu.A do tego wszystkiego dostalam tzw.zatrucia ciazowego i musieli zrobic cc.,dla dobra dzieczaczkow.
I mimo ze 2 miesiace spedzili w szpitalu.,sa zdrowe jak rybki.Przerosly nawet swoich rowiesnikow:-)
 
yenefer, moje chlopaki byly ta malutkie ,ze byla przerazona.:szok:
W29 tc dostalam skurcze,lezalam tydzien na podtrzymaniu.A do tego dostalam tzw.zatrucia ciazowego i musieli zrobic mi cc dla dobra dzieciaczkow.
Chlopaki lezeli 2 miesiace w szpitalu.Ale najwazniejsze ,ze sa zdrowe jak rybki.Przerosly nawet swoich rowiesnikow:-)
 
cc w 37+2, 20.01.2011, Lena 2760 50 cm 10 pkt, godz. 11.20, Oskar 2220 49 cm 10 pkt,godz.11.21 dzis (03.02.2011)maja dokładnie tydzien i waza Lena 3200 a Oskar 2700.
 
reklama
37t.5d. cc- szyjka zgładzone, regularne skurcze i starzejące sie łożysko

4.02.2011
Oliwia- 2200g 49cm 10pkt. godz.10.22
Amelia-2400g 49 cm 9 pkt. (1 mniej za kolor skóry) godz.10.23
 
Do góry