reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

☀️W czerwcu kolor nieba niebieski, a my wszystkie liczymy na dwie prawilne kreski!☀️

reklama
Cześć! Zapisałam Cię na 30.06 i widziałam, że @amusedxxx już pomogła z interpretacją wyników 🤗 A czym się suplementujecie?
Dziekuje
Wiesz co ja biorę Peuria Uro + żelazo + SR i witaminę C oraz wiesiołka( do momentu owulacji oczywiście). A mojemu narzeczonemu daje Androman oraz też witaminę C i żelazo + SR
 
Ostatnia edycja:
O rany!! 😮 To się chyba raczej nie zdarza, nie? Masz jakieś podejrzenia skąd taki wzrost? Będziesz to konsultowała z lekarzem jakoś w najbliższym czasie? Widziałam już rozbieżności o 0,5-1,5 ng/ml, ale takich jeszcze nigdy…
Właśnie nie wiem o co chodzi.
Chciałabym zrobić chyba jeszcze raz. Tylko to badanie jest drogie, a mamy ostanio naprawdę dużo wydatków.
Czekam już właśnie na wizytę u lekarza, bardzo jestem ciekawa co powie.
Tym bardziej, że prosiłam go, że nie chce robić tego badania bo się stresuje, że mi wynik bardzo spadnie po dwóch stymulacjach 🤡
A robiłaś w tym samym labie, tak? Jakie są widełki dla twojego wieku? Faktycznie trochę dziwne, ale na pewno nie bez rozwiązania/znalezienia przyczyny :)
w innym labie. Wcześniej diagnostyka, teraz Alab. Ale no bez przesady, żeby była aż taka rozbieżność w tych wynikach.
Jeden i drugi jest dość wysoki.
Teraz niby mieszczę się w górnych widełkach dla 18sto latek 😅 (a mam 32)

Moje jamniki wykazują niestety pcos, testosteron też mam w górnych granicach zawsze.
Natomiast tych wyników totalnie nie rozumiem. Co tu się podziało 🤡
 
Cześć! Miło Cię widzieć, więc rozgość się, ale byle nie na długo 😏 Trzymamy kciuki za Twoje kropeczki i powodzenie transferu 🥰

Napisałaś, że z kariotypem słabo - co dokładnie? Sama czekam (podobnie jak parę innych dziewczyn tutaj) na wyniki swojego i męża, i kompletnie nie wiem czego mogę się spodziewać 🙄
Nie dziękuję 😂 Ja również trzymam za was kciuki ❤️ Co kilka dni tu zaglądam odkąd się nie udzielam od moich poronień i cieszę się co miesiąc z szczęścia dziewczyn którym się udało 🥰🥰
Kariotyp męża okej a u mnie wyszła translokacja zrównoważona między 1 a 12...
Powiem że nie załamałam się a wręcz się ucieszyłam, ulżyło mi bo w końcu wiedziałam co jest nie tak i co mogę dalej z tym robić. Tego samego dnia co otrzymałam wyniki od genetyka to jzu się zapisałam do kliniki bo akurat ruszyło dofinansowanie od Wrocławia 😅🤭
 
Ostatnia edycja:
w poniedziałek idę do lekarza, będę tak jakby 5 dpo, wiec poproszę, żeby mi zrobiła monitoring i zobaczyła czy jest ciałko żółte.
Też jestem umówiona do gina na poniedziałek i też będę ok 5dpo ( około bo nie byłam na monitoringu tylko premom mi tak wyliczył). Wizyta umówiona w ciąży majowej i zastanawiam się czy iść, Ty idziesz po monitoringu ? Zastanawiam się też czy j badań na świeżo nie zrobić bo ostatnie robiłam ok pół roku temu a pełne tarczycowe rok temu...
 
Dziewczyny mam do was takie pytanie , czy któraś z was korzysta z usług Medicover ? U mnie podstawowy pakiet opłaca pracodawca , moja ginekolog do której chodzę kazała mi iść na monitoring ale do kogoś innego bo ona nie przyjmuje codziennie, więc umówiłam wizyty co 2 dni , poszłam na pierwszą w piątek i okazało się że mój pakiet tego nie obejmuje , i teraz pytanie , chciałabym zwiększyć pakiet jednak w żadnym nie znalazłam czegoś takiego jak monitoring owulacji , a na infolinię pani powiedziała że nie może mi pomóc, jedynie jak kupie pakiet to wtedy może sprawdzić czy takie badania są , może któraś z was korzystała i wie jak to wygląda? Bo aktualnie za każdą wizytę muszę zapłacić 250 zł, i okej zrobię to ale jeżeli się nie uda to chciałabym w kolejnym cyklu również iść ,a wolałbym wykupić pakiet niż kolejny raz płacić?
 
reklama
Jeszcze mam jedno pytanie , dostaliśmy skierowanie do poradni niepłodności Invinmed , czy jezeli oni każą zrobić mi od nowa wszystkie hormony ,czy jezeli pakiet Medicover je obejmuje to mogę zadzwonić żeby mi dali skierowanie czy też muszę je wykonać prywatnie w tej placówce i zapłacić?
 
Do góry