reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w co ubieracie maluchy do spania?

no właśnie feretti ma to wypełnienie ingeo, o którym wspomniałam, więc na pewno jest dobrej jakości i warto zakupić :)
 
reklama
dziękuję za link na ich stronę.
od razu pooglądalam sobie.......... i teraz to już mam mętlik w głowie. Kołderka super na pewno kupię tę wielosezonową, pościel też ale zaczęłam sie zastanawiać czy nie kupić śpiworka jeszcze do tego? mały znosi spanie w śpiworku bo jeden ma. ale to taki sprzed wielu pokoleń i nie uważam by był taki dobry. no bo jak się rozkopie to nic nie da super kołderka..
 
U nas spiworek sie bardzo sprawdzal, do momentu kiedy Lewcio juz zaczal wstawac. teraz ma roczek i spi w spioszku, pod spodem body z krotkim rekawkiem. Kolderka nic nam nie daje, po chwili i tak laduje pod Lwiatkiem:tak:

Mamy zestaw poscieli feretti + ochraniacze, jest to firma godna polecenia:tak:
 
kupie komplet tej pościeli feretti który wybrałam tym bardziej że zaoszczędze na ochraniaczu bo mam łóżeczko turystyczne:-)

w zamian za to kupię wielokrotnie polecany śpiworek :-D
 
Mój synek ma 4,5 miesiąca. Z uwagi na to, ze u nas troche wieje od okien to zakładam mu bodziaka z długim rekawem bluzeczke lub kaftanik i spiochy czasem skarpety- lub bodziak długi i pajacyk
 
ja martynce zakładam bodziaka z krókim rękawkiem na to lekki pajacyk i spi owinięta w cienki rożek bo lubi być przytulona. Pierwsza tez tak zasypiała. Kołderek póki co nie stosuję żadnych, spiworki się u mnienie sprawdzały, jak dziewczyny były małe to wolały spać w rożku a starsza jak troszkę podrosła za bardzo sie wierciła na śpiworek i tak dwa leżą w szafie jeden na 70 cm a drugi na 110cm. Starsza spi pod kołderką czysto teoretycznie bo się kula po całej powierzchni łózeczka i najczęściej kołderkę ma pod sobą. Zakładam jej bodziaka z długim rękawem i śpioszki i jest jej odpowiednio ciepło i wygodnie.
 
Body to fajna rzecz ,ale jesli niunia wyrosnie z bodow i musimy zalozyc pizamke to zakladacie rowniez skarpetki na noc czy z golymi stupkami.
 
reklama
Do góry