reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG zwykłe i 3D

Wróciłam z USG, Natalia waży prawie 2,5 kg, leży cały czas główką w dół, łożysko I stopień dojrzałości, ilość wód płodowych w normie. Fajnie choć przez chwilkę popatrzeć na maluszka, nie chce mi się wierzyć, że już niedługo będe ją widziała "na żywca".
Termin porodu z tego USG wyszedł mi 5 dni po "oficjalnym" terminie. Kurcze, szkoda, że nie mam skanera.. może dam zdjecia do pracy z prośbą o przeskanowanie, o ile K. będzie miał czas.
 
reklama
magdusiek jak sie uda przeskanowac, to fajnie a jak nie, to sie nie przejmuj, najwazniejsze, ze Ty sie napatrzylas i ze wszystko dobrze :)
Ja ide jutro rano do lekarza, male widzonko z malutka, podsluchiwanie serducha no i mierzenie szyjki (ciekawe czy dalej ma 5 cm :laugh:).......ach zyc nie umierac :laugh:!!!
 
W końcu miałam USG!!!No i tak jak od samego począku to i teraz wychodzi na to że ciąża jest młodsza o jakieś 2 tyg z USG wynika że wielkość dzidzi jest na 35-36 tydzień!!!Jest mały i waży 2800g, dlatego trzeba by mi jeszcze ze 2 tyg pochodzić z brzuszkiem...nawet macica mi się jeszcze nie obniżyła.Główką już na dole no i widziałam buziunię i zastanawia mnie po kim takie usteczka szerokie???? :)A no i na 100% chłopak jego jajeczka i siusiaczek były bardzo dobrze wioczne!!!!Nawet mój gin zrobił im pamiątkowe zdjęcie!Jak ja mu pokażę takie zdjęcie jak będzie duży???? :-[ ;)Poza tym wszystko w porządku.Wyszłam z pracowni USG ze strasznymi wypiekami z przejęcia ;D
 
Karen nie przejmuj się,będzie dobrze..ja też jak byłam na ostatnim usg czyli 22 sierpnia to gin stwierdzil,że z USG ciąża wychodzi mlodsza,wychodziło ,ze termin porodu z USG bym miała na 11 listopada :( ale powiedział mi ,że pierwszym USG bedziemy się kierowali czyli na 30 października...teraz w środe mam ostatnie usg zobaczymy co teraz powie ;D ;D ale brzuszek strasznie mi urusł ;D ;D
 
Karen to wlasciwie fajnie, ze macica CI sie jeszcze nie obnizyla, bo moglas zobaczyc buzke szkraba, jak juz jest nisko, to nie zawsze da sie tam dotrzec...a tak, to masz to na co tak dlugo czekalas. Z obnizaniem sie to pytalam ostatnio lekarza, powiedzial ze jest roznie, czasami w ogole sie nie obniza a czasami na dzien przed porodem, tak ze tym nie ma sie co sugerowac.
Zdjecie z miedzy nozek tez mam tylko, ze u dziewczynki, to dosc neutralnie wyglada, u chlopaka to zupelnie jednoznaczne :laugh:
 
Nie martwcie się mnie z USG termin określili na 30 października. Ale mam się kierować pierwszym USG , a tam wychodzi na 14 października.
 
Karen, fajnie, że byłaś i widziałaś :) A zdjęcie, cóż, możesz schowac głęboko w szafie i sama po cichutku oglądać ;)
 
Karen u mnie różnica w terminach to 10 i 26 październik (znaczy maleństwo takie małe)!
Cały czas mi powtarzają, że mam się nie martwić, bo mały będzie pewnie mały po mnie, a te ostatnie USG nie są już dokładne (po prostu ujawniają się rożnice w wielkości naszych dzieci).
Nie przejmuj się. :)
 
Karen ja tam bym się cieszyła, że dzidiza małą jest.
Moja siostra miła synka 4200 g i tak popękała jje szyjka, że ją szyli pod narkozą.
U mnei termin z USG wychodzi na 11 października, czyli nie wiele się różni z OM
 
reklama
Ja się nie martwię...nawet mnie to cieszy,ubranka będą dłużej dobre  ;D ja poprostu mam tą ciążę młodszą tak jak mi od początku mówili bo napewno ani ja ani mój mąż nie należymy do niskich osób, mam 171cm
 
Do góry