reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG- Marcówki 2010

reklama
Ktoś cyba, Cię w niezły pasztet wprowadził:-)ale jakiś pierduł wyczytałaś:-Deh...nie ma żadnej róznicy w wykonywaniu USG, jeśli chodz o oddziaływania, tak jak wyżej koleżanka napisała, to nie są promieniowania, tylko dżwięki wysyłane, więc spokojnie:-)
 
marti8- ale wiesz, jak jest, kiedys mówiono, że antyperspiranty powodują raka piersi :eek: więc mnie takie panikarskie wywody o szkodliwości usg wcale mnie dziwią :-D
jeszcze się nasłuchamy od mam, babć i cioć, że MUSIMY używać pieluch tetrowych, bo pampersy szkodzą :-)
 
pampersy to nic , najlepsze sa zlote mysli przy karmieniu piersia , o tym ze mleko za chude albo za tluste , ze moze skisnac :szok:albo trzeba odstawic dziecko od piersi przy przeziebieniu bo jest popsute .......
naprawde mlode matki maja przekichane momentami... :)
 
Nigdzie nie wyczytałam takich informacji. Powiedział mi o tym pewien radiolog, który mnie przed tym przestrzegał. Tak jak już wcześniej napisałam, piszę co wiem. A każdego to indywidualna sprawa czy zrobi usg 4 d czy nie.
A usg 4d to podobno nie to samo co zwykle. Nie opiera się tylko na falach dźwiękowych.
 
Nigdzie nie wyczytałam takich informacji. Powiedział mi o tym pewien radiolog, który mnie przed tym przestrzegał. Tak jak już wcześniej napisałam, piszę co wiem. A każdego to indywidualna sprawa czy zrobi usg 4 d czy nie.
A usg 4d to podobno nie to samo co zwykle. Nie opiera się tylko na falach dźwiękowych.

Wiesz, to ze ktos to powiedzial to nie znaczy ze jest to prawda.
Rozumiem ze chcialas dobrze piszac "to co wiesz" ale z drugiej strony dla mnie to zadna infomacja ze " cos , ktos , podobno "

Kobiety w ciazy sa bardziej podatne na takiego typu informacje , no bo normalne ze zadna z nas nie zrobilaby nic co mogloby zaszkodzic dziecku ale przeciez USG 4d nie wymyslil jakis nawiedzony naukowiec ktory nie mial co robic. Nigdy nie spotkalam sie z taka opinia nigdzie indziej, a troche czytam i troche sie interesuje rzeczami ktore mnie dotycza.
Pan radiolog moze miec swoje zdanie, ale czy jest prawdziwe i sluszne to juz druga sprawa. Ja ide na USG 4d polowkowe i nie uwazam zebym byla w jakim kolwiek stopniu z tego powodu nieodpowiedzialna itd Jezeli lekarz tylko sie na tym zna to na USG 4D mozna zobaczyc i ocenic o wiele wiecej niz na normalnym USG. Zreszta moj lekarz czesc pomiarow wykonuje w obrazie 2D, a czesc w 4D.
 
hejka ja pierwsze ruchy poczuła jakieś trzy tygodnie temu czyli w 15 tyg:-) jejciu jak fajnie jest ponownie poczuc ruchy maluszka i to prawie 4 tyg szybciej czuję niż w pierwszej ciąży:-)
 
Jejku Dziewczyny, jak ja Wam zazdroszcze!!! Ja jeszcze nic:-( Co prawda czuje rozne "dziwne" rzeczy, ale z braku doswiadczenia:-) nie rozrozniam. Jednak bardziej wydaje mi sie to praca jelit. Czasami az jestem przerazona i boje sie, ze cos nie tak. Byle do czwartku! Mam USG!
 
reklama
Do góry