reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

reklama
dsc00189m.jpg


to ja się pochwalę zdjęciem mojego Aliena, jakość kiepska, bo z komórki, ale coś tam widać :)
 
Dziewczyny dzięki za rady, poszliśmy do innego lekarza i jestem strasznie zadowolona! Wizyta trwała ponad 30 minut i miałam zrobione normalne badanie, do tego USG i badanie piersi. Dostałam też skierowanie na badania i 7.01 idę z wynikami. Dostaliśmy też 4 zdjęcia bez żadnej prośby o nie :)
bardzo się cieszę bo to już był 11 tydzień, wszystkie organy wykształcone, i lekarz mógł posprawdzać co i jak - wszystko dobrze :) Dzidzia miała 5,45 cm :) Gin powiedział że co do płci to już mógłby coś powiedzieć ale nie chciał robić żadnych nadziei i dopiero przy następnej wizycie się dowiemy :(
Słuchaliśmy też bicia serduszka i wyszło 162/min - lekarz powiedział że to bardzo dobry wynik :)
następna wizyta dopiero 4.02 a ja już się nie mogę doczekać! :p

[FONT=&quot][/FONT]
 
reklama
Kasiente, to za ciebie tez trzymam kciuki...
Tak mnie dziś brzuszek pobolewa że tylko chyba taka praca na dzien dzisiejszy mi zostanie :-D :baffled:
 
Do góry