reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

reklama
Aisim- cudowne zdjęcie, juz takiego bardziej bąbelka ludzkiego widac niz "kropka"- wzruszajace :tak: Ciesze się ze wszystko jest ok :-)
 
Gratuluje dziewczynki udanych wizyt i przeslicznych fasolek.

aisim Twoja fasoleczka to faktycznie juz slodziutki dzidzius.Wyraznie widac wszystkie ksztalty.I jaka duza.Super:-)
 
Tak jak napisalam na glownym watku ja juz po wizycie.Dzidziusia widac wyraznie,mierzy juz17mm:-) a jego bijace serduszko widzialam na ekranie.Cudowny widok.Mialam watpliwosci,czy wszystko ok.bo przy poprzedniej wizycie bylo widac tylko pecherzyk.Teraz jestem juz spokojna.
Gin.zalecil jednak spoczynkowy tryb zycia,zabronil stac w pracy.Chcial wypisac l4,ale prowadze swoja malutka firme wiec to nie takie proste isc na zwolnienie.Nadal mam zazywac Duphaston i Metafolin,zlecil badania krwi i moczu.
Zabronil tez niestety baraszkowania do konca pierwszego trymestru:oo2:
Podczas badania stwierdzil jakies zatarcia na macicy najprawdopodobniej po lyzeczkowaniu,ktore mialam w maju i przez to stwierdzil,ze jest to ciaza podwyzszonego ryzyka:szok:Ostatecznie kazal jednak sie nie martwic na zapas,ale duzo odpoczywac i miec wszystko w nosie:tak:Zdjecia nie zamieszczam bo bardzo slabo widac na nim malenstwo.
 
reklama
Witam ja też już po wizycie i maleństwo ma 32mm i bijące serduszko i widziałam nóżki. Według usg to 9t6d więc 5 dni starszy niz na suwaczku. Dała skierowanie na krew i mocz i wasermmana. Jestem też spokojna bo na pierwszej wizycie to tylko pęcherzyk było widać. Następna wizyta zaraz po nowym roku. Niestety zdjęcia nie mam bo ma zepsute to do drukowania.
 
Do góry