reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje swoim Maluchom

reklama
Olka pokój eeeeeeeeeeeeeeeeeeelegancki :D A Gosiulek widać, że już się superowo zadomowiła :D Fajnie, że odkopałaś ten wątek, teraz będę się czuła zmotywowana, żeby skończyć Jasia pokój i też się pochwalić ;)
 
Paticzku tak komoda z ikei;) bardzo pojemna,mam w niej wszystkie ciuszki Gosi(kurtki,spodnie,sweterki,bodziaki,pajace,kiecki,bluzki,rajtki,skarpetki) te na ''akurat'' i troszke tych na zapas ;)

Magdzior daje rade;)i cieszy mnie to bo moj kregosłup mogł by nie dac rady przewijania gdzie indziej;)a ze niunia jest nie duza to jeszcze jest ok,tzn kłade ja na brzegu ze nogi zwisaja i juz;)no i musiałam troche łozeczko odsunac od tej zaby bo mi wstawała i grzebała w niej;)

Malina nowa kanapa młodej wyjatkowo sie spodobała ,zwłaszcza ze obok jest regał z ksiazkami w ktorych uwielbia grzebac;) no a ja to czekam na ten Jaskowy pokoj i czekam ...;)
 
ola dzięki za info:-) miałam je od dawna na oku, ale ciężko mi przekonać emka...
magdzior ja tez przewijam jeszcze na przewijaku:tak: choć zbieram sie i zbieram żeby go w końcu poskladać;-)
 
Ola pokoik śliczny :) Co do przewijaka to ja już dawno zapomniałam że go miałam ( przestałam korzystać jak mały miał jakieś 5-6 miesięcy)stoi gdzieś w koncie i się kurzy.Jakoś mi łatwiej na wersalce przewinąć małego a mój kręgosłup jakoś na tym nie cierpi bo przewijam na siedząco :).Ja niestety nie mam warunków żeby zrobić małemu własny pokoik a tak bym chciała buuu :/.
 
reklama
Ola - śliczny pokoik! suuuuuuuuuuuuuuuuuuper :D i w kolorach takich w jakich ja będę szykować pokoik dla moich dwóch dzieciaczków:D:D tylko róż ciut inny mam. ale pokoik suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper:D
 
Do góry