reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urządzamy pokoje naszym maluchom

reklama
Jola śliczne ubranka i pokoik, te motylki są słodziutkie:-)
piżamka i biustonosze też super, muszę chyba siostrze powiedzieć, żeby mi kupiła w Dublinie jak będzie przyjeżdzać na święta:tak:
 
jola, nie widac, ze skladana :-) a staniki super, w mothercare jeszcze nie ogladalam karmieniowych stanikow :-) w tygodniu podjade.

ja kupuje na bank taki z h&m w bialo-granatowe paseczki, jest usztywniany tak leciutko, tzn taka miekka wkladka grubsza - co prawda nie bede potrzebowala 'powiekszenia', ale wkurzalo mnie strasznie w stanikach, ze bardzo widac wkladki laktacyjne, bez ktorych ja ani rusz. i tak 8 mies mialam zdeformowane cycki ;-) to kupie jeden, a moze i 2, jak znajde w innym kolorze :-)
 
jola pokoik super pizamka tez fajna :tak:
a staniki rewelacyjne u mnie w mothercare takich ladnych nie bylo a szkoda bo duze promocje :-(
 
aenye ja jakos o tym nie pomyslalam, to przez to ze Olka tylko m-c karmilam i z domu nie wylazilam, ba nawet w lustro nie patrzylam to nie wiem czy sie odznaczaly. Mam jeszcze dwa jakies, musze wygrzebac a poza tym dwa sportowe mam i tez sa ok:tak: Mialam nie kupowac cale ale....promocja:zawstydzona/y:

wilmek dzieki, co do mothercare to trzeba trafic. Ale wez i laz tam codziennie, w moim stanie to juz nie realne, po piatkowych zaupach wrocilam do domu sapiac jak parowoz i powiedzialam dosc:-D A z Olem tydzien po terminie smigalam po sklepach, samochodem pomykalam az wszyscy dziwili, jednak kazda ciaza inna...
 
jola, ja wczesniej tez mialam zwykle, nawet nie wiedzialam, ze robia usztywniane. jakas nowosc :-) ja bede miala 2-3 zwykle i min ten 1 usztywniony, na jakies wieksze wyjscia.

a w ogole latem to smigalam w kostiumie bikini ;-) tylko z wkladkami, pod bluzkami letnimi fajnie wyglada :-)
 
jeszcze w sumie nie ma się czym chwalić, bo dopiero poskręcane i nic więcej;) ale jestem zadowolona z tej serii safari póki co:) teraz powoli można wykańczać;)
DSC00064.jpg
 
słodziutkie te mebelki, już sobie wyobrażam jak będzie wszystko wykończone :-).
 
reklama
Do góry