reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodziłam w 23 tyg ciąży.

I bardzo dobrze,że chodzisz prywatnie do lekarza.Chociaż ja też chodziłam i wizyty raz na miesiąc okazały się za rzadkie.I wiem,że jeśli zdecydujemy się na kolejne dziecko to będę po prostu zadręczać swojego lekarza ;)
Odpoczywaj dużo ;)
 
reklama
Ja mam wspaniałą panią ginekolog. Jeśli coś mnie boli dzwonie do niej nie ważne o ktorej godzinie i ona mi doradza co mam zrobić. Sama też mówi, że teraz napewno się uda i ona nie wyobraża sobie inaczej. Martwi się o mnie strasznie a jak coś jest nie tak z moimi badaniami "czego narazie jeszcze z tym dzidziusiem nie mialam" to dzwoni do mnie i karze natychmiast przyjść... Więc ja nie mam żadnych obaw co do niej ;) Pozdrawiam Dzidzia daje mi się we znaki ;) hehe
 
No dziewczynki z dzidzią super ;) wczoraj słyszałam bicie serduszka ;) hehe trochę źle obliczyłam, bo jestem dopiero w 8 tyg ciąży ale wszystko jest w jak najlepszym porządku. Do świąt tylko będę pracować potem odpoczywam ;) Pozdrawiam serdecznie ;)
PS. Ciąża pojedyncza :p


 
Ostatnia edycja:
Moje drogie Panie, co tu tak cicho, ja weszłam teraz i mówie sama do siebie ze chyba miesiąc bede czytac wszystko co zescie tu rozmawialy a tu szok... Nie ma nic... Ja za niebawem na porodówkę sie wybieram, Julcia rośnie i wierci sie jak opetana. Już z moim J nie mozemy sie jej doczekac ;) ale wiem ze jest zdrowa i nie wyjdzie raczej przed czasem... Kalkulator ktory tu jest jest jakiś zły bo ja jestem w 35 tyg już ciąży ;) hehe tak więc bliżej niz dalej ;) ale za to moge sie was poradzic jak sie dokładnie spakowac do szpitala dla mnie i dla malej ;) najlepiej tak zeby za dozo nie dzwigac ;) hehe pozdrawiam was kochane ;)\\\


PS. Jak tam Alex Asiu ?? i jak inne nasze bb dzieciaczki sie niewaja??
 
czesc Aska!!!
bardzo sie ciesze ze ciaza przebiega prawidlowo,kochana zycze wytrwania do samego konca niech Julcia rosnie w brzuszku i tam tez sie rozwija
A u nas wszystko wporzadku.Alex biega jak szalona,wymawia juz co niektore slowka-mama,tata,papa,baba.....jest dobrze ,ominely nas wszystkie "skutki uboczne"wczesniactwa i Bogu za to dzieki(szkoda tylko ze PAULINCE sie nie udalo-widocznie tak musialo byc)
Asiu zycze Ci wszystkiego dobrego i daj znac jak niunia bedzie juz na swiecie
 
Asiu ale niespodzianka :tak: Już niedługo bedziesz tulić Julcie ale ja wiedziałam, że musi się udać :tak:
To teraz już z górki, powodzenia i zdrówka aby do końca już było ok.
 
Dziękuję dziewczyny ;)napewno będę Was o wszystkim informować ;) Asiu ciesze się że Alex sie tak powodzi, bóg wiedział co robi i dlatego też siły Paulinki przekazał pewnie na Twoją córcię ;) Powodzenia i oby tak dalej ;)

Mamo Paulinki co to za data widnieje w Twoich aniołkach 24.04.2012? Czy coś się stało co nie powinno? Przepraszam, że pytam ale jeśli nie chcesz nie odpowiadaj ;) Pozdrawiam ;*
 
reklama
Do góry